Ne Aramıştınız ?

Temel Uygulamalarında EPDM Memran

Temel Uygulamalarında EPDM Memran ürünü ihtiyaçlarınıza en kaliteli ürün çözümlerini Kanyon Yapı olarak sizlere sunuyor ve uygun fiyatlardan adreslerinize kadar ulaştırıyoruz.

Dünya´nın vazgeçilmezi ve her zaman var olması için su önemlidir. Hayatımızda oldukça önemli bir kaynak olan su bazen yıkıcı ve zarar verici olabilmektedir. Suyun zararlı olan etkilerinden binalarımızı ve yapılarımızı korumak için inşaat yapan firmaların tercih ettiği ürünlerin ilk sırasında su yalıtım sistemleri gelmektedir.

Binaların sudan uzak tutulması ve suyun yapı ekipmanlarını eskitmesinin etkilerinden korunması için "epdm membran " ürünlerine ihtiyacı vardır. Daha uzun ömürlü binalar için zemin kısmında, çatı kısmında epdm membran ürünleri uygulanmaktadır. Binalarınızın içinde çok daha konforlu ve çok daha güvenli bir şekilde yaşayabilmek isteyenlerin ilk seçeneği olan bu ürünleri en uygun fiyatlara sizlere sunuyoruz. Kanyon Yapı´nın epdm memran fiyatlarını öğrenmek için 0216 314 56 40 numarasını arayabilirsiniz.

Membran Nedir?

Suyla teması bulunan yüzeylerdeki alt tabakalarda ve üst tabakalarda uygulanan bu izolasyon malzemelerine membran denilir. Suyun geçişini önleyen malzemelerdir. Uygulandığı alanlarda hem içeriden hemde dışarıdan suyun geçişini önlerler. Kuru kalan yapılar için membran ürünlerini tercih etmelisiniz. Nemden uzak kalacak olan yapı malzemeleriniz kendini koruyacaktır. Membran ürünlerinin bir çok modeli bulunur. Bunların arasında en çok tercih edilenlere ise Kanyon Yapı firmasından ulaşabilirsiniz.

Membran Ürünlerinin Bazı Faydaları

İnşaat sektörünün vazgeçilmez ürünü olan membran ürünlerinin bir çok çeşidi olduğundan dolayı, hepsi aynı performansı vermeyebilir. Ancak  membran ürünleri genellikle yapılarınızı korur. Bir memran ürününün özelliğinin belirlenmesi için kalınlığı ve kalitesinin yanı sıra, hangi malzemelerden hazırlandığı, teknik özellikleride önemlidir.

Kanyon Yapı web sitesinde yer alan MEMBRAN ÜRÜNLERİ en kaliteli malzemeler ile üretilen ve oldukça uzun seneler boyunca yapılarınıza hizmet edebilecek olan ürünlerdir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • Hava Şartlarına Dayanıklı Düşük Mod Silikon Mastik DOWSIL 791
    Kanyon Yapı´da Hava Şartlarına Dayanıklı Düşük Mod Silikon Mastik DOWSIL 791 ürünü en uygun fiyatlarla sizlere sunuldu. Sitemizden hemen ürünü inceleyebilir ve en iyi fiyatlar için müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz. ...
  • Yapışkanlı Yalıtım Membranı
    Yapışkanlı Yalıtım Membranı mı arıyorsunuz? Kanyon Yapı sizlere aradığınız yapı ekipmanlarını en hızlı şekilde, en uygun fiyata ulaştırmaktadır. ...
  • Tyvek Supro Plus Su Yalıtım Örtüsü
    Düşük eğime sahip olan metal çatılarda dahi kullanılabilen, duvarlarda, zeminlerde kullanılmak için önerilmektedir. Tyvek nem bariyerleri arasında yer alan SUPRO PLUS ürünü tek parça ve kendinden yapışkanlı bir üründür. ...
Whatsapp