Ne Aramıştınız ?

Toptan Alüminyum Butil Bant Siparişi

Toptan Alüminyum Butil Bant Siparişi vermek isteyen herkesin arayacağı, en iyi teklifleri alabileceği Kanyon Yapı kurumsal firmalara muhteşem teklifler sunabilmektedir.

Firmamızın sizlere sunduğu bu üründe yüksek miktarda UV ışınlarına karşı dayanım bulunmaktadır. Alüminyum butil bant ürünümüz kendinden yapışkanlıdır. Esnek olan bu ürün film ile kaplanan butil bir banttır. -30 derece ile +90 dereceye kadar özelliklerinden ödün vermeden kullandığınız alanlarda görevini gerçekleştirir. Butil bant ürün gruplarında muhteşem kalitede ürünlerin üretimini yapan firmamız giydirme cephe sistemlerinin panel uygulamalarındaki ekyerlerinin bitiş yerlerinde kullanabileceğiniz bu ürünü sizlere sunar.

Aynı zamanda metal cephelerde, hava kanallarının su ile nem için yalıtımları sırasında kullanılabilen bir üründür. Alüminyum butil bant ürünü son dönemlerin popüler yapıları arasında olan kış bahçesi uygulamalarında da su yalıtımları için uygulanabilir. Tüm eski tip ve yeni tip çatılarda ihtiyacınız olan anda yardımınıza yetişir.

TOPLU ALIMLAR

Toplu olarak alüminyum butil bant ürünü siparişi vermek istiyorsanız Kanyon Yapı´ya 0216 314 56 40 numarasından ulaşabilirsiniz. Folyo kaplı olan yalıtım sistemlerinin birleşme alanlarındaki sızdırmazlık için bu ürün tercih ediliyor. Aynı zamanda klima kanallarında kullanım ve boru hatlarında kullanım için uygundur. Alüminyum folyo bant ürünleri yüksek kalitededir. Uygun fiyatlara yüksek adetli alımlarınız için Kanyon Yapı firmasını tercih edebilirsiniz.

Güçlendirilen bir alüminyum film ile korunan ve yüksek performans alabilmenizi sağlayan bir üründür. Ortak yapı malzemelerinde hemen her sıcaklıkta yapışma mukavemeti yüksektir. Yırtılma için ekstra dayanıklı olan Kanyon Yapı´nın bu ürünü düşük sıcaklıklarda dahi mükemmel yapışma sağlar.


BUTYL TAPE- Butil Bant Uygulama Videosu


İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • EPDM Yalıtım Nedir
    İnternet adresimiz üzerinde sizlere en uygun fiyatlarla Epdm Membran ürün gruplarını sunabiliriz. Yalıtım alanında güncel çözümlerimizden hemen yararlanabilirsiniz. ...
  • EPDM Membran Üretimi
    EPDM Membran Üretimi ve üretilen ürünlerin toptan olarak satışının uygun fiyatlar üzerinden yapıldığı Kanyon Yapı´nın kurumsal sitesinden ürün ile ilgili bilgi elde edebilirsiniz. ...
  • Knauf Giydirme Cephe Yalıtımı Ürünleri
    Knauf Giydirme Cephe Yalıtımı Ürünlerinin tamamını Kanyon Yapı´nın kurumsal web sitesinden inceleyebilir ve tüm Türkiye´den bu ürünleri en uygun fiyatlara firmamızdan sipariş verebilirsiniz. ...
Whatsapp