Ne Aramıştınız ?

Toptan Alüminyum Butil Bant Siparişi

Toptan Alüminyum Butil Bant Siparişi vermek isteyen herkesin arayacağı, en iyi teklifleri alabileceği Kanyon Yapı kurumsal firmalara muhteşem teklifler sunabilmektedir.

Firmamızın sizlere sunduğu bu üründe yüksek miktarda UV ışınlarına karşı dayanım bulunmaktadır. Alüminyum butil bant ürünümüz kendinden yapışkanlıdır. Esnek olan bu ürün film ile kaplanan butil bir banttır. -30 derece ile +90 dereceye kadar özelliklerinden ödün vermeden kullandığınız alanlarda görevini gerçekleştirir. Butil bant ürün gruplarında muhteşem kalitede ürünlerin üretimini yapan firmamız giydirme cephe sistemlerinin panel uygulamalarındaki ekyerlerinin bitiş yerlerinde kullanabileceğiniz bu ürünü sizlere sunar.

Aynı zamanda metal cephelerde, hava kanallarının su ile nem için yalıtımları sırasında kullanılabilen bir üründür. Alüminyum butil bant ürünü son dönemlerin popüler yapıları arasında olan kış bahçesi uygulamalarında da su yalıtımları için uygulanabilir. Tüm eski tip ve yeni tip çatılarda ihtiyacınız olan anda yardımınıza yetişir.

TOPLU ALIMLAR

Toplu olarak alüminyum butil bant ürünü siparişi vermek istiyorsanız Kanyon Yapı´ya 0216 314 56 40 numarasından ulaşabilirsiniz. Folyo kaplı olan yalıtım sistemlerinin birleşme alanlarındaki sızdırmazlık için bu ürün tercih ediliyor. Aynı zamanda klima kanallarında kullanım ve boru hatlarında kullanım için uygundur. Alüminyum folyo bant ürünleri yüksek kalitededir. Uygun fiyatlara yüksek adetli alımlarınız için Kanyon Yapı firmasını tercih edebilirsiniz.

Güçlendirilen bir alüminyum film ile korunan ve yüksek performans alabilmenizi sağlayan bir üründür. Ortak yapı malzemelerinde hemen her sıcaklıkta yapışma mukavemeti yüksektir. Yırtılma için ekstra dayanıklı olan Kanyon Yapı´nın bu ürünü düşük sıcaklıklarda dahi mükemmel yapışma sağlar.


BUTYL TAPE- Butil Bant Uygulama Videosu


İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri Yalıtımları
    Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri Yalıtımları için Yüzer Döşeme yalıtımı malzemelerinde tercih etmeniz gereken en kaliteli ve en uzun ömürlü ürünler KNAUF markası ile sizlere KANYON YAPI güvencesi ile sunulmaktadır. ...
  • Hava Şartlarına Dirençli Silikon Macun Dow Corning 791
    Hava Şartlarına Dirençli Silikon Macun Dow Corning 791 ürününü Kanyon Yapı kurumsal web sitesinden anında inceleyebilir ve ilgili ürünü dilediğiniz adetlerde firmamızdan sipariş verebilirsiniz. ...
  • Tyvek Fiyat Teklifi
    Tyvek Fiyat Teklifi almak istediğiniz zaman Kanyon Yapı firmasına hemen ulaşabilir ve firmadan en uygun fiyatlarla ihtiyacınız olan ürünleri temin edebilirsiniz. ...
Whatsapp