Ne Aramıştınız ?

Toptan EPDM Membran

Toptan EPDM Membran satışı için Kanyon Yapı firmasının web sitesini ziyaret edebilir ve ilgili site üzerinden ürün özelliklerine, toplu alımlar için fiyat tekliflerine ve daha nicesine erişim sağlayabilirsiniz.

Bir rafineri ürünü olan EPDM Membran sürdürülebilirlik alanında en önemli özellikleri barındıran ve etilen & propilen maddeleri ile meydana gelen bir üründür. Çevre dostu olan bu ürün doğal kauçuk özelliklerini barındırmaktadır. Yüksek seviyelerde elastikiyet içerir, genleşme özelliği bulunur, çekme mukavemeti fazladır, soğuğa karşı direnci fazladır. Sentetik kauçuk hammaddeleri ve yapısını içeren bu ürünün kullanım yerlerine baktığımızda ülke ekonomisine sağladığı fayda değer ile ölçülememektedir. Epdm membran uygulaması ile ülkemizde milyonlarca yapı daha uzun ömürlü olmakta ve bir çok ürünün kalıcı olmasını sağlamaktadır. Bugün bir çok yapı malzemesini dışarıdan temin ettiğimiz için yapılarımızın daha uzun ömürlü olmasını sağlamak görevimizdir. Yüksek olan ısı değişimlerinde dahi yukarıdaki özelliklerini kaybetmeden bu ürün yapılarınıza çok fazla faydayı sunacaktır.

EPDM MEMRAN ÜRÜNLERİ

Bir çok özelliği sebebiyle binaların temellerinin oluşturulmasında ve yan perdelerdeki yalıtım işlerinde tercih edilir. Bir kere çevre dostudur. Hiçbir zaman toprağa, çevreye, doğaya zarar vermez. Binanızda uyguladığınız alanı açtığınızda 20 sene sonra bile aynı yapıda, aynı özelliklerde ürüne erişmeniz mümkündür. Epdm Membran ürünleri teraslarda da kullanımı yaygın olan, yağmur, kar sularının geçişine izin vermemesi nedeni ile  yaygın olarak kullanılan bir üründür. Epdm membran ürünü bu alanların yanı sıra nadiren de olsa giydirme cephelerde de tercih edilir. Ek olarak bir yerde süs havuzu veya sonradan yapılma gölet görüyorsanız bu sulu alanların zemininde mutlaka epdm membran kullanılmıştır. Asla suyu alta geçirmemekte olan bu ürün bir çok peyzaj mimarları tarafından ve bahçe işlerinde kullanımı yaygındır. Arıtma tesislerine baktığımızda da yine mükemmel bir su yalıtım çözümü olan üründür.

En uygun fiyatlı epdm membran ürünlerini Türkiye´nin her yerinden sipariş vermeniz mümkündür. Sitemizde yer alan 0216 314 56 40 numarasını arayarak sizlerde bu eşsiz ürüne, anında sahip olabilirsiniz.

UZUN ÖMÜRLÜ YAPILAR İÇİN
EPDM MEMBRAN


Uygulandığı alanlarda en uzun ömürlü duran, en çok fayda sağlayan üründür. Uzun ömürlü oluşunun en önemli etkeni her türlü iklim değişikliği ve toprak yapısına uygun olan bir ürün olmasıdır. Eşsiz fiziksel özellikleri barındıran bu ürün hem çatılarda hemde zemin uygulamalarında, bina perdelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Üstelik taşıması kolay & uygulaması daha da kolay olan bir ürün olması sebebi ile hemen her ustanın ilk tercihi olan ürünler Kanyon Yapı üzerinden sizlere sunuluyor.

Bir çok kullanım alanı bulunan bu ürünler ağırlıklı olarak;  Parklar ve Bahçelerde, Golf sahalarında, Zooloji parklarında,  Toprak su koruma alanlarında,  Biyolojik su arıtma tesislerinde, Tehlikeli Atık Depolama alanlarında, Dökülme ve ikincil çevreleme sistem bölgelerinde, Depolama Sahasında, Radon-ve kurşun koruma sistemlerinde,Teraslar, teras üzerindeki yeşil bahçelerde, Yapay kar havuzlarında, Zemin kaplama işlerinde, Portatif su tanklarında,    Proses suyu tanklarında, Çamur, kül, atık depolama tesislerinde, Kirli su depolamasnda, Çatı kaplamsında ve Giydirme cephe sistemlerinde kullanılmaktadır.

Sizlerde epdm membran siparişi için hiç çekinmeden bize ulaşabilirsiniz.


İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • Epdm Kauçuk Membran
    Epdm Kauçuk Membran ürünlerinin yer aldığı ve bu ürünlerle ilgili geniş kapsamlı bilgilerin aktarıldığı Kanyon Yapı kurumsal web sitesine hoşgeldiniz. ...
  • EPDM Membran Önemi Nedir?
    Kanyon Yapı´nın bugün sizler için hazırlanan içeriğinde EPDM Membran Önemi Nedir? konusu ele alındı, siteden inceleyebilir ve ürün temini için firma ile +90 216 314 56 40 numarasından irtibata geçebilirsiniz. ...
  • Tyvek Fire Curb Yangın Geciktiricili Nem Bariyeri
    Tyvek Fire Curb Yangın Geciktiricili Nem Bariyeri ürününü sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Firmamızın kurumsal web sitesinden ilgili ürünü inceleyebilir ve en iyi teklifleri firmamızdan alabilirsiniz. ...
Whatsapp