Ne Aramıştınız ?

Toptan Tyvek Solid Siparişi

Toptan Tyvek Solid Siparişi için KANYON YAPI firması sizlere en iyi fiyat seçenekleriniz, projeleriniz için en iyi fiyat tekliflerini sunmaktadır.

Tyvek solid ürünü yırtılmalara karşı ekstra dayanıklı üründür. Rüzgarların geçirimsizliği için tercih edebileceğiniz sınıfının en kaliteli ürünüdür. Yaşlanmalara karşı ekstra dayanıklı olan bu ürün tam 100 dereceye kadar ekstra dayanıklılık sağlar. Nefes alabilen yapılarak ihtiyaç duyan herkesin ilk tercihi olacaktır. Rüzgar geçişine izin vermez, su geçişine izin vermez ama yapılarınızın nefes almasını sağlar.

TYVEK SOLİD UYGULAMASI

Tyvek solid uygulaması için ihtiyacınız olan butil bant ürünleri ve yapıştırıcıların tamamı Kanyon Yapı firması ile sizlere sunulmaktadır. Nem bariyeri ve buhar kesici ürünler kategorisinin yıldızı olan bu ürün gergin olarak uygulanacağı alana serilmelidir.

Elinizden geldiğinde gergin, kırışıksız bir şekilde uygulama alanına sereceğiniz bu ürünün baskılı  tarafı üst tarafta olacaktır. Dikey ve yatay bindirme derzleri için 10 santimetre aralıklarla uygulayabilir ve aralar için rüzgarın geçemesi için yapıştırıcıları tercih edebilirsiniz. Açık olarak gördüğünüz alanlar kalırsa uygulama srasında bu alanların kapatılması ve rüzgarın geçişine izin verilmemesi önemlidir. Lütfen uygulama için profesyonel ustaları tercih edin. Ürünün taşıması ve uygulaması aslında çok kolaydır ancak uygulama işlemleri için işin ehline işi teslim etmeniz önemlidir. Uygulama yapılan alanların uzun seneler boyunca yapınıza fayda sağlayabilmesi için bu önerimizi lütfen dikkate alınız.

Esnek bir üründür. Hafiftir. Tyvek ürünü DuPont markasının ürettiği dünya üzerinde kabul gören ve ülkemizde de bir çok yapı yükleyicisi firmasının tercih ettiği ürün kategorisindedir. 1.sınıf malzemeden üretilen bu ürün çatı uygulamalarında ve yalıtım duvar kaplamalarında kullanılabilmektedir. Su yalıtımı örtüsü olarak bilinen tyvek solid için en uygun fiyatları Kanyon Yapı´dan alabilirsiniz.

Toptan fiyatına istediğiniz miktarlarda ürün alımı yapmak için 0216 314 56 40 numarasını arayarak teklif alabilirsiniz. Yalıtım örtülerini uygularken lütfen bindirme yerlerinin bantlanmasını unutmayınız. Bantlama işlemleri için en çok tercih edilen ürünlerde firmamızda bulunmaktadır. Rulo ebatları ve daha fazla seçenek için kurumsal sitemizde yer alan ilgili ürünü Nem bariyeri ürün kategorisinden inceleyebilirsiniz.

Daha detaylı bilgi, sorularınız ve teklif talepleriniz için bizi aramayı unutmayın.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • Membran (Su Yalıtım Örtüleri)
    Kanyon Yapı´nın en kaliteli ürünleri sunduğu ve dünya geneline ulaştırdığınız biliyor muydunuz? Membran (Su Yalıtım Örtüleri) için hemen kurumsal sitemizi ziyaret edebilir ve anında fiyat alabilirsiniz. ...
  • Tyvek Fiyat Teklifi
    Tyvek Fiyat Teklifi almak istediğiniz zaman Kanyon Yapı firmasına hemen ulaşabilir ve firmadan en uygun fiyatlarla ihtiyacınız olan ürünleri temin edebilirsiniz. ...
  • Tyvek Su Yalıtım Örtüsü Fiyatları
    Tyvek Su Yalıtım Örtüsü Fiyatları hakkında bilgi alabilmek adına sitemizde yer alan telefon numaralarımızdan bize ulaşabilir ve Kanyon Yapı´nın en iyi tekliflerini edinebilirsiniz. ...
Whatsapp