Ne Aramıştınız ?

Tremco & İllbruck

illbruck firması inşaat ve üretim endüstrisi için eşsiz ürünler sunuyor. Sizlere yüksek performans içeren sızdırmazlık ve yapışkan ürünleri sunan firma dünya çapında 30 farklı konumda 1.100´den fazla çalışanı ile üretimlerini yapmakta ve sızdırmazlık alanındaki ürünleri ile dünya lideri konumdadır. Kanyon Yapı´nın sizere sunduğu yüzlerce ürün içerisinde bulunan Tremco markası kusursuz hizmet anlayışı ile uygulamalarını, ürünlerini sunuyor.

TREMCO EUROPE

Tremco markasının bir çok ürününü sizler için bünyemizde barındırmakta ve ihtiyacınız olan ürünü ülkemizin her yerine hızlı sevkiyat ağımız sayesinde ulaştırabilmekteyiz. Tremco ürünleri uzun ömürlü su sızdırmazlığı ve yer kaplamaları için, çift cam sistemleri için farklı ürün çözümleri sunmaktadır. Yapı ekipmanları ve inşaat faaliyetleri kapsamındaki tüm teknolojik gelişmeleri, sürdürülebilirlik açısından yakından takip eden marka ürünleri için titizlik ile üretim aşamalarını tamamlamaktadır. Tremco markasının sizlere sunulan ürünlerin arkasından 90 seneyi aşkın bir geçmiş bulunmaktadır. Deneyimli bir marka olan TREMCO´nun ürünlerini tüm projelerinizde rahatlıkla ve çekinmeden tercih edebilirsiniz. Her türlü koşula karşı deneyimli olan ürün grupları, zorlu koşulların tamamındaki testleri başarılı bir şekilde geçmiştir.

Tremco ürünlerini rahatlıkla her projede kullanabilirsiniz. Uzun ömürlü binalar için Tremco ürünlerini tercih edebilirsiniz. Güvenilir yapı ekipmanları markaları arasında yer alan markanın sizlere sunduğu, en çok talep gören ve en çok ihtiyaç duyulanları Kanyon Yapı olarak sizlere sunuyoruz.

Tremcı & İllbruck firması yangına dayanıklı ürünler kapsamında, yangın durdurucu ürünler içeriğinde hizmetleri barındırmaktadır. Ürünlerin tamamını incelemek ve ürünler hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz Kanyon Yapı firmasını arayabilir ve bu ürünlerin hepsine Türkiye´nin herhangi bir şehrinden kısa sürede ulaşabilmenizi sağlayabilirsiniz.

Satışını Yaptığımız Tremco Markalı Ürünler

* SG920 Strüktürel Cephe Mesafe Bandı
* TP610 Şişen Bant
* TP603 Şişen Bant
* TN137 Çift Tarafı Yapışkanlı PE Bant
* TN131 Tek Tarafı Yapışkanlı PE Bant
* SP925 Hibrit Likit Membran
* SP525 Cephe ve Pencere Sızdırmazlık Hibrit Derz Dolgu ve Yapıştırıcısı
* SP350 Hibrit High Tack Yapıştırıcı
* SP050 Genel Amaçlı Hibrit Yapıştırıcı
* SP036 Hibrit Hızlı ve Esnek Yapıştırıcı
* SP030 Kristal Şeffaf Yapıştırıcı
* SP025 Hibrit Yangın Dayanımlı Membran Yapıştırıcı
* SB860 Butil Mastik
* PU038 Poliüretan Yapıştırıcı
* OT015 EPDM Membran Yapıştırıcı
* FS711 Yangın Dayanımlı Sprey Akrilik Sızdırmazlık Malzemesi
* FS703 Yangına Dayanımlı Silikon
* FS702 Yangın Dayanımlı Akrilik Mastik
* ME508 Çift Yönlü Doğrama Folyosu
* ME403 Çift Taraflı Butil Bant
* ME402 Alüminyum Folyolu Butil Bant
* ME220 EPDM Membran
* ME010 Yangına Dayanımlı Membran
* LD712 Genel Amaçlı Silikonize Akrilik Mastik
* GS505 Duşakabin Silikonu
* GS241 Genel Amaçlı Hijyenik Silikon
* FS550 Ultra Esnek Nötr Dış Cephe Silikonu
* FS126 Nötr Dış Cephe Silikonu
* FM310 EN Poliüretan Köpük
* FA101 Dış Cephe Silikonu
* CT113 EPDM Multi Membran Kontakt Yapıştırıcı

Sizlerde bu muhteşem ürünleri hemen sipariş vermek adına veya projeleriniz için toplu alımlarda teklif almak adına bize
0216 314 56 40 numarasından ulaşım sağlayabilirsiniz. Tremco´nun eşsiz ürün portföyü arasından ihtiyacınız olan ürünü Kanyon Yapı´dan sipariş verebilirsiniz.

Tremco ürünlerinin her birinin kendine has özelliği bulunmaktadır. Ürünler hakkında bilgi edinmek, projenize uygunluğunun olup olmadığını öğrenmek ve daha fazlası için çekinmeden firma numaralarımızı arayarak müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz. İllbruck markası cephe ürünlerinde bir montaj firmasının, cephe hizmetinde bulunan firmanın ihtiyacı olan tüm ürünleri barındırır. Özellikle sızdırmazlık malzemelerinde pencere ve kapı montajlarında işinize yarayacak olan silikonlar, yapıştırıcı ve bantlar, membranlar ve köpükler ürün portföyümüzde bulunmaktadır. Üretimlerimizi kendi fabrikalarımızda yapmakta ve Tremco markasının sizlere sunduğu tüm ürünlerin testleride aynı fabrikalarda gözden geçirilmektedir.

Ayrıca sitemizden illbruck Katalog dökümanını hemen inceleyebilir ve detaylı bilgi için müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz. Tremco ve illbruck ürünleri için sorularınız varsa hemen yanıtlamak isteriz. Sorularınızı yanıtlayabilmemiz için hemen iletişim sayfamızda yer alan numaralarımızı arayabilir ve sizler için önemli olan bu ürünleri en hızlı şekilde sizlere tanıtabiliriz.

Sektörün lider markasının eşsiz ürünleri burada. Ürün portföyü oldukça geniş olan Tremco & illbruck markası özellikle şişen bant kategorisinde Avrupa´da lider! Farklı ürünleri sitede görebilirsiniz. Aynı zamanda üretim alanında da geniş kapsamlı çalışmaları sayesinde tüm ihtiyaçlarınıza uygun ürünler bu marka ile sunulmaktadır.
 

Whatsapp