Ne Aramıştınız ?

Trio Plus B1 Yangına Karşı Dayanıklı Yalıtım

Trio Plus B1 Yangına Karşı Dayanıklı Yalıtım Örtüsü ürününü Kanyon Yapı kurumsal internet sitesinden hemen inceleyebilir ve ilgili ürün için en iyi teklifleri firmamızdan alabilirsiniz.

Yapıların yangına karşı dayanıklı olması, olası bir yangın durumunda yangını ilerletmemesi son dönemlerde oldukça önemli bir hal almıştır. Ülkemizde küresel ısınmanında etkisi ile artan hava sıcaklıkları binaların çatılarında veya bina duvarlarında da yüksek ısıya maruz kalmakta olan yapıları beraberinde getirmektedir. Bu bağlamda Kanyon Yapı´nn en fazla tercih edilen bir diğer ürünü olan B1 Fire Trio Plus ürünü ile ateşi ilerletmeyen teknoloji ve yangında damlama yapmayan ürün, duman çıkarmayan ve suyun geçişi için direnç sahibi olan bu ürünü sizlere sunuyoruz. Buhar dengeleyici örtü grubunda yer alan bu ürün hava geçişine izin veren bir su yalıtım örtüsüdür. Ülkemizde üretimi yapılan ve yangın ile alakalı laboratuvar testlerinden geçerek A2 seviyesine sahip olan bu ürün buhar dengeleyici kapsamındaki yüksek kaliteye sahip ürün kategorisinde yer alan membrandır. Kanyon Yapı´nın sizlere tanıttığı bu ürünün üretimi firmaya ait olduğundan dolayı siparişlerde istenilen özellik ve gramajlara göre üretim yapılma imkanı bulunmaktadır.

TRIO PLUS B1

B1 ürününün yangına karşı tepki sınıfı A2-B´dir. Ürün özelliklerinden bahsetmek gerekirse buhar dengeleyici ürününün rulosunun ağırlığı 8,5 kilogramdır. Aynı zamanda rulo boyutu ise 1,5 metreye 50 metre olarak satıştadır. A2 ve B1 sınıfına ait buhar dengeleyici örtü ürünleri hakkında bilgi almak için incelediğiniz internet sitemizdeki numaralarımızı arayabilirsiniz.

Yangına karşı maksimum direnç verebilen bu ürünü dilediğiniz adetlerde, dilediğiniz miktarlarda firmamızdan sipariş verebilirsiniz.

Kanyon Yapı firmasından vereceğiniz yangına karşı dayanıklı olan buhar dengeleyici ürününü Türkiye´nin heryerine kısa süre içerisinde ulaştırabiliyoruz.

Daha fazla bilgi ve sipariş talepleriniz için bize 0216 314 56 40 numarasından hemen ulaşın.İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

Whatsapp