Ne Aramıştınız ?

Trio Plus Buhar Dengeleyici Uygulaması

Trio Plus Buhar Dengeleyici Uygulamaları kapsamında görselde göreceğiniz üzere ürünümüz bir kubbe yapımında tercih edilmiştir. Kanyon Yapı´nın sizler için geliştirmiş ve üretmiş olduğu bu ürün bir çok alanda başarılı bir şekilde kullanıma sunulmuş ve uzun seneler boyunca uygulandığı alanlarda hizmet vermeye devam etmiştir.

Uzun ömürlü ve fonksiyonel buhar dengeleyici ürünlerinin toptan satışını yapan firmamıza incelediğiniz web sitesinde yer alan 0216 314 56 40 numarasından ulaşım sağlayabilirsiniz.

TRİOPLUS KUBBE YAPIMI
BUHAR DENGELEYİCİ ÜRÜNLERİ


Buhar dengeleyici ürünleri kapsamında en iyi kubbeler Trio Plus markası ile meydana getirilmektedir. Kubbe yapım ustaları ve inşaat firmaları tarafından ülke genelinde en çok tercih edilen "buhar dengeleyici" ürün markası Trio Plus markasıdır.

Su buharları için kusursuz bir yalıtım ürünü arıyorsanız Kanyon Yapı´nın kendi markası olan ve tamamen yerli olan Trio Plus´ı tercih edebilirsiniz. binaların duvarlarında ve çatılarında su buharına karşı direnç elde etmek isteyen, sağlam bir bariyer kurmak isteyen ve bu bariyerlerde hava geçişlerine izin veren koruma ekipmanlarıdır.

Çok hafif olan ve uygulanacak olduğu alanda da kolay bir uygulama tekniği ile montajının yapıldığı Trio Plus ürünleri yüksek esneme ve yüksek miktarlardaki yırtılma dirençlerine sahiptir. Sizlerde kusursuz bir buhar bariyeri arıyorsanız hemen dayanıklı ürünlerimizi sipariş verebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • Hava Koşullarına Dayanıklı Mastik
    Hava Koşullarına Dayanıklı Mastik olarak karşımıza çıkan DOW CORNING 791 için Kanyon Yapı en iyi fiyat tekliflerini alabileceğiniz firmadır. Nerede olursanız olun, siparişleriniz kısa süre içerisinde size ulaştırılır. ...
  • Knauf Kenet Çatı ve Cephe Yalıtımı Ürünleri
    Knauf Kenet Çatı ve Cephe Yalıtımı Ürünlerine en uygun fiyatlardan erişebilmek için Kanyon Yapı kurumsal web sitesini ziyaret edebilirsiniz. ...
  • Nem ve Su Koruması Tyvek Solid
    Türkiye ve dünyanın herhangi bir ülkesinden Nem ve Su Koruması Tyvek Solid ürününe ulaşmak isterseniz Kanyon Yapı firmasına web sitesinde yer alan telefon numaraları üzerinden, email adresi üzerinden erişebilirsiniz. ...
Whatsapp