Ne Aramıştınız ?

Tyvek AirGuard Buhar Kesici

Tyvek AirGuard Buhar Kesici ürünü ile ilgili bilgilere sitemizden erişebilir ve aynı zamanda dilerseniz Kanyon Yapı güvencesi ile bu ürüne en uygun fiyatlardan sahip olabilirsiniz.

DuPont markasının ürünü olan Tyvek Airguard sizi ve yapılarınızı önemser. Bu ürün çatılarda, duvarlarda, tavanlarda kullanım için uygundur. Ürün havadaki hareketleri algılar ve bazı durumlarda yapıları korumak için bariyer görevi görür. Buharların kontrol edimesini sağlayan Tyvek Airguard ürünü yapınızdaki ısı yalıtımını arttırıcı özelliktedir. Düşük emisyonlu metalize bir yüzey özelliği bulunur. Bu ürün uygulandığı alanlarda %100 hava geçirmeyen buhar kontrolü katmanıdır.

TYVEK AIRGUARD ÜRÜNÜ

Tyvek ürünleri arasında AirGuard ürünü yanısıtıcı bir özellikle yer alan folyodur. Çatılarda yada duvar sistemlerinde kullanılan bu ürün alanların iç taraflarına monte edilmektedir. Ürün uygulandığı alanlardaki ihtiyaçlara göre dilerseniz yatay olarak dilersenizde dikey olarak uygulanabilir, döşenebilirdir.

DuPond markasının en iyi ürünleri arasında gösterilen Airguard ürünü yalıtım sistemlerinde kullanılır. Duvarlardaki alanları ve yapıyı kuru tutar ve binadaki enerji tüketiminizin azaltılmasına yardımcı olur. İlgili ürünün uygulanması ile birlikte bina enerji performanslarınızda maksimum verime ulaşmanız sağlanacaktır.

Kanyon Yapı´dan temin edeceğiniz tüm nem bariyeri, buhar kesici ve buhar dengeleyici ürünleri gibi Tyvek Airguard ürünü binalardaki hava kaçaklarını kontrol eder. Bu kontrol sayesinde ısı kayıplarını en aza indirir. Doğru havanın erişimi ve doğru buhar kontrolü sayesinde verimli bir yapı oluşumu sizleri bekliyor.

HEMEN SİPARİŞ VERİN

Tyvek Airguard ürününü Kanyon Yapı firmasının web sayfasında yer alan telefon numaraları üzerinden yada e-mail ile sipariş verebilirsiniz. Firmamız en iyi fiyatları sizlere sunmasının yanı sıra aynı zamanda Türkiye´nin heryerine ürün gönderimini hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapabilmektedir. Konu ile ilgili bilgi edinmek ve teklif taleplerinizin değerlendirilmeye alınabilmesi için firmamıza 0216 314 56 40 numarasından ulaşabilirsiniz.

Buhar kesici ürün grupları içerisinde her detayını bulabileceğiniz, Tyvek Airguard ürün tanıtım videosunu izleyebileceğiniz alanlarımız bulunmaktadır. Taşıma sistemlerinde uygulaması yapılan bu ürün ile iyi bir ısı yalıtımı sağlar ve binalarınızdaki yoğuşma risklerini ortadan kaldırırsınız. Kesinlikle su geçirmeyen bu ürün ile mekanik dayanıklılık edinmenizin yanı sıra Tyvek markasına ait bu üründe E sınıfında bir yangın dayanımı bulunmaktadır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • Alüminyum Folyolu Buhar Kesici
    Alüminyum Folyolu Buhar Kesici konusunu aktardığımız bu içeriğimizi Kanyon Yapı kurumsal sitemizden hemen inceleyebilir ve anında bilgi alabilirsiniz. ...
  • Nem Bariyeri Satın Al
    Nem Bariyeri markaları arasında en çok tercih edilen ürünleri firmamız aracılığı ile satın alabilirsiniz. ...
  • Su Geçirimsiz Yalıtım Membranı
    Su Yalıtım Membranları arasında en çok kullanılan ve tercih edilen ürünlere her zaman olduğu gibi Kanyon Yapı aracılığıyla sahip olabilirsiniz, hemen sitemizi ziyaret edin ve indirimli fiyatlardan yararlanın. ...
Whatsapp