Ne Aramıştınız ?

Tyvek Airguard Buhar Kontrol Bariyeri

Kanyon Yapı´nın en çok talep aldığı ürünler arasında yer alan "Tyvek Airguard Buhar Kontrol Bariyeri" ürününe dair bazı bilgilere bu içerikten erişebilir ve site üzerinden ürünün tüm görselleri, teknik bilgilerine göz atabilirsiniz. İncelemenizin ardından ise sipariş vermek, fiyat teklifi almak adına müşteri temsilcilerimiz ile görüşmeler yapabilirsiniz.

Airguard ürünü havadaki boşuklar ile birleşmesinin ardından radyan ısı ile %95´e varan yansımayı binaya sunmakta ve bina için termal konforu arttırmaktadır. Düşük emisyonlu en iyi buhar bariyerlerimiz arasındadır. Ürüne hem Türkiye´den hemde komşu ülkelerden talep oldukça fazladır. Adetli siparişlerinizin tamamı bulunduğunuz adrese kısa süre içerisinde Kanyon Yapı güvencesi ile ulaştırılabilmektedir. Tamamıyle hava geçirmez bir ürün olan TYVEK´de %100 hava geçirimsiz sistem ve maksimum termal performans sağlanılmaktadır.

Binaların bir çok değerini iyiye getirmek için önemli rol üstlenir. Suya karşı, buhara karşı son derece dayanıklı olan bu üründe interstsyel yoğuşma ise önemli ölçüde azalmaktadır.

DuPont´tan Tyvek AirGuard´ın Bazı ÖzellikleriBuhar Bariyeri Membranı - 50m x 1.5m Rulolar halinde satışa sunulmaktadır. Siparişiniz ister 1 adet olsun isterseniz de 1000 adet olsun Kanyon Yapı´nın web sitesinde yer alan müşteri temsilcilerimiz aracılığı ile alınmakta ve sizlere en uygun fiyatlar sunulmaktadır. Dupont´un en kaliteli ürünlerinden biri olan bu ürün ısı kaybına karşı yapıları korur.

Nemin en iyi şekilde yönetilmesi içinTyvek Airguard´ı tercih edilmektedir. Nemi verimli bir şekilde yönetebilmek için bize ulaşabilirsiniz. Ara yoğuşmaya karşı etkili kontroller için bu ürünü tercih edin. Bir çok yeni binada ve tadilat gören bina için sipariş talepleri almaktayız. Bu ürün size ve binanıza bir çok avantajı beraberinde getirir. Üstelik yangına karşı tepki sınıfı da E Sınıfıdır.

Buhar kesici kategorisinin en çok ziyaret edilen 2. ürününü sizde BURAYA TIKLAYARAK inceleyin. Daha fazla bilgi ve detay için bize +90 216 314 56 40 numarasından ulaşabilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • Tremco illbruck Türkiye
    Türkiye´de Tremco illbruck ürünlerine erişmek istiyorsanız web sitemizde yer alan ürün gruplarını inceleyebilir ve hemen en uygun fiyatlardan bu eşsiz eserlere erişebilirsiniz. ...
  • Binalarda Nem Bariyeri Uygulamaları Neden Gerekli?
    Binalarda Nem Bariyeri Uygulamaları Neden Gerekli? sorusunun yanıtı için web sitemizde yer alan Kanyon Yapı´nın sizler için hazırlamış olduğu bu içeriği inceleyebilirsiniz. ...
  • Tyvek Solid Buhar Dengeleyici Fiyatı
    Tyvek Solid Buhar Dengeleyici Fiyatı için Kanyon Yapı´nın sizler için hazırlamış olduğu bu içeriği inceleyebilir ve dilerseniz firma ile irtibata geçerek en uygun fiyat tekliflerini anında alabilirsiniz. ...
Whatsapp