Ne Aramıştınız ?

Tyvek Fire Curb Yangın Geciktiricili Nem Bariyeri

Tyvek Fire Curb Yangın Geciktiricili Nem Bariyeri ürününü sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Firmamızın kurumsal web sitesinden ilgili ürünü inceleyebilir ve en iyi teklifleri firmamızdan alabilirsiniz.

Tyvek® FireCurb ürünü su itici özelliği bulunan ve yangına karşı üst düzey bir geciktirici hammaddesi yer alan bir cephe kaplama ürünüdür. Cephelerinizde uygulaması yapılan bu ürün sayesinde yangına karşı geciktirici özelliği sizleri bekliyor. Yüksek derecelere uzanan sıcaklıklar nedeni ile direnç sunacak olan ve gücü ile yapısal özelliklerinide uygulama alanında uzun süreler boyunca koruyan bu ürüne sizlerde firmamız aracılığı ile hemen sahip olabilirsiniz.

Yeni yapılacak binalarda yada restorasyon görecek, tadilat görecek yapılarınızdaki dış mekanlarda bulunan cephe kaplamalarını tercih etmeden önce alt kısımlarda yer alacak olan bu ürün sayesinde yangın geciktirici özelliği olan bir duvara sahip olursunuz. Aynı zamanda binalarınızda su geçirmeyen ve son derece hava geçişine izin veren tabaka olmaktadır. Membranlarda yer alan bu uygulama suyu asla yapı duvarlarına yansıtmayarak geçişine izin vermez. Tyvek Fire Curb ürününü çatılarda da tercih edebilirsiniz.

TYVEK FİRE CURB SİPARİŞİ

Sert çatı kaplamalarında rahatlıkla tercih edilebilen ve cephelerde de yumuşak, sert alanlar ayrımı olmadan kullanılabilen bir üründür. Çatı kiremetlileri ile aynı şekilde kullanılabilir. Uygulama alanlarında kiremitlerin alt kısımlarında minimum 150 mm veya maksimum 200 mm alanlarında örtüşmenin sağlanması gerekir. Tyvek Fire Curb ürünü paslanmayan çelik zımbalar kullanılarak yapıya entegre edilebilir ve tutturulma işlemi yapılabilir.

Bu ürün B1 sınıfı nem bariyeri, buhar dengeleyici kategorisinde yer alır ve yangın geciktiricidir. B1 sınıfına ait olan bu yangın geciktirici ürün ile ilgili en iyi bilgileri firma müşteri temsilcilerimizden edinebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimizden TYVEK ürün grubunda yer alan tüm ürünler için bilgi alabilmek adına iletişim sayfamızdaki numaraları aramanızı öneririz.

YANGINA KARŞI DAYANIKLI NEM BARİYERİ

Yeni bir teknoloji kullanılarak üretilen bu ürün DuPont markasının patentli sistemidir. Mesken yapılarıda oluşabilecek alevi ilerletmeyecek olan su yalıtım ürünüdür.

Fire Curb ürünü tutuştuğunda kendi kendini söndüren bir özelliğe sahiptir. Yangın başladığı anda damlacık oluşturmamakta ve alevlerin yayılımını sınırlandıran bir üründür. Yangın yönetmelikleri kapsamında 21.5 m ve üzerinde olan yapılar için aranan Euroclass A2, S1, D0 şartlarını sağlamaktadır. Bu alanda ilk ve tek olan buhar geçirgen yalıtım örtüsüdür.

Dah fazla bilgi ve en iyi fiyatlardan teklifleri edinmek için 0216 314 56 40 numarasını arayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • Mineral Plus FCB 035 ve Taş Yünü KARŞILAŞTIRMA RAPORU
    Mineral Plus FCB 035 ve Taş Yünü KARŞILAŞTIRMA RAPORU içeriğini sitemiz aracılığı ile rahat bir şekilde edinebilirsiniz. ...
  • Epdm Membran Fiyatları
    Epdm Membran Fiyatları için en doğru adrestesiniz. Türkiye´nin en kaliteli ürünlerine, en uygun fiyatlar ve en iyi iskonto oranları ile Kanyon Yapı aracılığıyla ulaşabilirsiniz. ...
  • Ara Bölme Yalıtım Ürünleri
    Ara Bölme Yalıtım Ürünleri ile alakalı bilgi edinmek, ürünleri yakından tanımak ve projeleriniz için bu kaliteli ürünler adına teklif alabilmek için Kanyon Yapı´ya hemen ulaşabilirsiniz. ...
Whatsapp