Ne Aramıştınız ?

Tyvek Modelleri ve Fiyatları

Kanyon Yapı´nın kurumsal web sitesinden ihtiyacınız olan Tyvek Modelleri ve Fiyatlarına anında ulaşabilirsiniz. Uzmanlarımız ile sizlere en uygun fiyatları sunuyor ve en kaliteli ürünleri ulaştırıyoruz.

Güçlü yansıma özelliği bulunan Tyvek Solid ve diğer Tyvek markalı ürünlerin satış mağazası olarak nerede olursanız olun bu ürünleri sizlere ulaştırmaktayız. Türkiye´de su yalıtım örtüsü denilince akla ilk gelen tedarik firması Kanyon Yapı´da daima ürün çeşitliliği ve kaliteli malzemeler bulunmaktadır. Güçlü yansıması bulunan ve buhar geçişine izin veren tek katmanlı, nefes alan su yalıtım örtüleri sizlere bir telefon kadar yakındır. Su konusunda dayanıklı olan malzemeler firmamızda yer alıyor. Web sitemizde bulunan ürünler kategorisini ziyaret ederek ısı yalıtımı ve hava koşullarında maksimum performans veren ürünleri inceleyebilirsiniz. Tyvek ürünlerini yapılarınızda terich ettiğinizde yoğuşmanın etkilerinden azalırsınız.

TYVEK ÜRÜNLERİ
DuPont™ Tyvek® Solid


Çelik çerçevelerde, beton duvarlarda, ahşap çerçevelerde 2.koruyucu tabakalar bakımından kullanımı uygun olan bir üründür. Tyvek ürünleri arasında en çok satışını yaptığımız Solid ürünü sağlam ve hafif olması nedeni ile taşınması, nakliyesi  ve diğer hizmet detayları oldukça rahat şekilde ilerlemektedir. Şantiye ortamlarına en uygun ürünler arasında olan  bu ürün hem pratik hemde çok yönlü özellikleri barındırmaktadır.


DuPont™ Tyvek® Solid Başlıca Faydaları

Tyvek markasının en çok talep gören ve ülke genelinde kullanımı en yaygın olan bu ürün su geçirmezdir. Hava sızdırmazlığının artışını sağlamak istediğiniz yapılarınızda Dupond ürününü tercih edebilirsiniz.

220 mikron yüksek fonksiyonel kalınlığı bulunan bu ürün yaşlandırma testlerinin tamamını başarılı bir şekilde geçmiştir. Sızdırmazlık için en uygun üründür. Su buharına karşı yüksek ölçüde geçirgen bir ürün arıyorsanız tercihiniz Dupont olmalıdır. Dupont Tyvek Solid ürünü hafiftir, esnektir ve kurulumu kolaydır.

Tyvek markasının uzun süre güvenilir olmasının nedeni, her kesimin talep etmesi ve tercih etmesinin nedeni kalitesinden gelmektedir. Performans ve kalite bakımından oldukça önemli bir üründür. Tyvek markasına ait olan tüm ürünler CE işaretine sahiptir.

DİĞER ÜRÜN ÇEŞİTLERİNİ SİTEMİZDEN İNCELEYEBİLİRSİNİZ..

Kanyon Yapı firmasından talep edeceğiniz TYVEK markalı ürünler kısa süre içerisinde adresinize ulaştırılmaktadır.

Firmamızdan talep ettiğiniz ürün hakkında bilgi almak ve fiyat teklifi istemek için 0216 314 56 40 numarasından ulaşım sağlayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • Cam Yünü ve Taş Yünü Arasındaki Fark
    Kanyon Yapı´da bugün sizlere Cam Yünü ve Taş Yünü Arasındaki Fark hakkında bilgilere yer verdik, hemen sitemizde yer alan bu içeriği inceleyebilir ve siparişleriniz için firmamıza ulaşım sağlayabilirsiniz. ...
  • Epdm Membranlar
    Epdm Membran, suyla daimi olarak temas halinde olan yüzeylerin alt ya da üst bölümlerine su geçişlerine engel olmaya yarayan bir tür izolasyon materyalidir. ...
  • Taş Yünü Kullanım Alanları
    Kanyon Yapı bilgilendiriyor. Bugün sizlere satışını da yaptığımız taşyünlerinin kullanıldıkları alanları anlatacağız, içeriğimizi inceleyebilir ve talepleriniz için müşteri hizmetleri numaramızı arayabilirsiniz. ...
Whatsapp