Ne Aramıştınız ?

Tyvek Nem Bariyeri

Tyvek Nem Bariyeri Modelleri, Fiyatları ve Ürünleri için en doğru adres Kanyon Yapı firması olacaktır, işletmemiz Türkiye´nin en uygun fiyatları sunan markası olarak sizlerin yanındadır. Tyvek nem bariyeri sahip oldukları güçlü yansıtma özellikleri ile dikkat çekmektedir. Tyvek nem bariyeri ürünleri, tek katmanlı buhar akışlı solunum battaniyeleri olarak bilinir. Duvarlar ve tavanlar için üretilen bu ürünler, çelik çerçevelere, ahşap çerçevelere ve beton duvarlara da uygulanabilir. Ürün çok hafif ve aynı zamanda çok dayanıklıdır. Sahip olduğu özelliklerden dolayı sadece ülkemizde değil tüm dünyada şantiyelerde en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Ürün çok yönlü bir üründür. Yüksek koruma ve aktif nem yönetimi sunan Tyvek nem bariyeri, piyasada nefes alabilen su geçirmez membran olarak da bilinir. Diğer ürünlere göre ek dayanıklılık sunar, benzersiz su ve nem buharı geçirgenliği sunar, Cephe altlarında, taş çatılarda, tuğla çatılarda ve metal çatılarda W1 sınıfı yalıtım sağlayan eşsiz bir ürün olarak bilinmektedir.


Tyvek Nem Bariyeri Kullanmanın Avantajları


Su geçirmez bir yapıya sahip olan Tyvek nem bariyeri, yapılarınızın hava sızdırmazlığını artırır.

•    220 mikrona sahip yüksek çalışma kalınlığı sayesinde uzun yıllar geçirgenliğe karşı dayanıklılığı denenmiş ve kanıtlanmıştır.
•    Su buharına karşı oldukça geçirgen olan bu ürünün kurulumu çok kolay, esnek ve hafiftir.
•    Mükemmel performans sağlayan ve dört aya kadar açıkta bırakabilen bu ürün, CE işaretine ve ilgili kalite belgelerine sahip olması sebebi ile rahatlıkla kullanılabilir.
•    Uzun süredir güvenilir bir ürün olarak kullanılan Tyvek nem bariyeri kullanımı ile çok sayıda avantaj sağlar.

Tyvek Nem Bariyeri Neden Tercih Edilir?


Ülkemizde en çok tercih edilen ürünlerden biri olan Tyvek nem bariyeri, buhar dengeleyici bir ürün olması sebebi ile de dikkat çekmektedir. Dışarıdan gelebilecek hasarlar dolayısıyla oluşabilecek yırtılma gibi sorunlara karşı dayanıklı olan Tyvek nem bariyeri, yüksek su direncine sahiptir.

Kullanımı ile birçok avantaj sağlıyor olması sebebi ile tercih edilen ve kullanım alanları her geçen gün artmakta olan Tyvek nem bariyeri ürünleri, güvenilir ve uzun ömürlü bir kullanım sağlamaktadır. Kendine ait teknik özellikleri ile her geçen gün daha fazla sektörde tarafından kullanılmakta olan Tyvek nem bariyeri ürünleri, sağlığa herhangi bir zararı olmadığı bilinen ürünler olması sebebiyle de sık sık tercih edilmektedir.

Sipariş talepleriniz için bize
+90 216 314 56 40 numarasından ulaşabilirsiniz. Kanyon Yapı Türkiye´nin her bölgesine gönderim yapabilmektdir.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • Yapı Malzemesi İhracatı
    Yapı Malzemesi İhracatı konusunda uzman kadromuz ile sizlerin hizmetindeyiz. Türkiye´den bir çok Avrupa ve Asya ülkesine yapılar için gerekli olan bir çok malzemenin ihracatını yapmaktayız. ...
  • Giydirme Cephe Uygulamalarının Faydaları
    Değeri ziyaretçilerimiz Kanyon Yapı´da bugün "Giydirme Cephe Uygulamalarının Faydaları Nelerdir?" konusu ele alındı. Hemen bu içeriği inceleyeblir ve konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. ...
  • Nefes Alabilen Buhar Dengeleyici Ürünler
    Nefes Alabilen Buhar Dengeleyici Ürünleri KANYON YAPI kurumsal web sitesinde yer alan ÜRÜNLER menüsünden hemen inceleyebilir ve dilediğiniz miktarlardaki siparişlerinizi bize ulaştırabilirsiniz. ...
Whatsapp