Ne Aramıştınız ?

Tyvek Solid Buhar Dengeleyici Fiyatı

Tyvek Solid Buhar Dengeleyici Fiyatı için Kanyon Yapı´nın sizler için hazırlamış olduğu bu içeriği inceleyebilir ve dilerseniz firma ile irtibata geçerek en uygun fiyat tekliflerini anında alabilirsiniz.

Tyvek Solid ürünü kiremit altında uygulanabilen ve aynı zamanda cephe sistemlerinde, sidding uygulamalarında kullanılabilen ısı yaltıımları ile kaplama yüzeylerinin aralarındaki nefes alan su yalıtım örtüleridir. Esnek olan bu ürün hafif yapıdaki Tyvek sınıfı malzemelerle desteklenen çatılarda ve duvarlarda uygulanabilmesi için geliştirilmiştir. Su yalıtım örtülerialanında, yalıtımlarda ve çatı tahtalarındaki direk temas olacak şekilde serilebilen ürün, gergin şekilde yer almalıdır. Baskı çıtalarının kullanılması ile uygulandığı alanlarda sabitlenebilen bir üründür. Yalıtım ürünlerindeki bu ürün yatay bindirme noktalarına bantlanmalı ve geçirimsiz bir hale getirilmelidir.

Tyvek Solid Buhar Dengeleyici Özellikleri


* Rüzgar bariyeri olarak işlev görebilir
* Yüksek mukavemete sahiptir.
* %100 HDPE
* Isıl bağlı mükro gözenekli yapıdadır.
* Daimi buhar geçirgen yapıdadır.
* Yüksek su yalıtım özelliği bulunmaktadır.
* Yüksek UV ışınlarına karşı dayanım sağlamaktadır.

Tyvek Solid Ürünü

Kanyon Yapı sizlere ülkemizin en fazla tercih edilen nem bariyeri, buhar dengeleyici ürünü olan Tyvek Solid´i en uygun fiyatlardan sunmaktadır. Sizlerde Tyvek ürününü dilediğiniz yerden sipariş verebilirsiniz. İndirimli fiyatlarımız ile Tyvek Solid ürününü Türkiye´nin her yerine kaliteli bir şekilde paketlenmiş biçimde gönderebiliyoruz.

Tyvek ürünleri arasında yer alan bu ürün, tekstil esaslıdır. Yüksek yırtılma mukavemeti bulunan ve su basıncına karşı dirençli olan ürün, buhar geçişine karşı açık, tek katmanlı ve nefes alabilen bir üründür. Suya karşı dayanıklılık son derece iyi olan ürün çok hafiftir. Dilediğiniz yükseklikteli binanın çatısına, cephe uygulamalarındaki alanlara hızlı şekilde, rahat bir biçimde taşınabilmetkedir. Isı yalıtımını ve duvar yapısına uygun olarak her nevi hava koşuluna karşı koruma sağlar. Yoğuşma etkilerinden yapılarınızı korur. Tyvek Solid ürünü ahşap çerçevelerde, çelik çerçevelerde, beton duvarlarda ikinci koruyucu tabaka olarak kullanım bakımından uygun bir üründür.

Tyvek Solid Buhar Dengeleyici Fiyatı almak için hemen bize 0216 314 56 40 numarasından ulaşabilirsiniz.

Uzun ömürlü Tyvek Solid ürünü aynı zamanda CE belgelidir. Ürün ile alaklı belgelere, tanıtım broşürlerine, uygulama alanlarına, ce belgesine, fiyat listesine ve diğer detaylarına kurumsal web sitemizde yer alan ürün içerisinden inceleyebilirsiniz. Yüksek yoğunluklu polietilen içeren bu ürünü hemen Kanyon Yapı´dan sipariş verin.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • Taşyünü Fiyat Teklifi
    Taşyünü Fiyat Teklifi almak istediğiniz zaman Kanyon Yapı firmasına hemen ulaşabilir ve firmadan en uygun fiyatlarla ihtiyacınız olan ürünleri temin edebilirsiniz. ...
  • İllbruck Ürünleri
    Aradığınız yüksek performanslı inşaat malzemeleri arasında İllbruck markasına sahip, eşsiz özelliklerdeki ürünlerin tamamına firmamız Kanyon Yapı aracılığı ile erişebilirsiniz. ...
  • Bostik Aqua Blocker Ms Polimer Su Yalıtımı
    Çatlaklara son, su yalıtımlarında kesin çözümü sizlere artık sunan Bostik Aqua Blocker Ms Polimer Su Yalıtımı ürünü en uygun fiyatlarla firmamızın web sitesinde yer almaktadır. ...
Whatsapp