Ne Aramıştınız ?

Tyvek Solid Buhar Dengeleyici Nedir

Kanyon Yapı sattığı ürünlerin hepsinin bilgisine sahip ve isteyen müşterilerine dilediği ürün ile alakalı bilgiyi aktarmak için bu içerikleri hazırlıyor. Tyvek Solid Buhar Dengeleyici Nedir? sorusunun kapsamlı yanıtı sitemizdedir. Şantiye çalışmalarında kullanılan DuPont ™ Tyvek ® Solid hafif tasarımı ve yüksek dayanım gücü ile diğer buhar dengeleyici ürünler arasında öne çıkmayı başarıyor.

İkinci koruyucu tabaka olarak kullanılan Tyvek Solid, binaların kullanım ömrünü ve yalıtım malzemelerinin performansını artıran pratik bir malzeme olarak tercih ediliyor. Su buharı, nem ve küf gibi yapılara zarar veren çevresel etkenlerden binaları korumak için özel olarak tasarlanan Tyvek Solid buhar dengeleyici ürünleri toptan fiyatına web sayfamızdan satın alabilirsiniz.

Müşteri hizmetlerimize ulaşacağınız +90 216 314 56 40 numarasından hemen sipariş verebilir ve işletmeniz için ayrıca özel teklifleri edinebilirsiniz. Kanyon Yapı sitesinde yer alan tüm ürünler, Türkiye ve Dünya´nın her yerine gönderebilmektedir.

Tyvek Solid Buhar Dengeleyici Nedir?


Tyvek Solid buhar dengeleyici, ahşap çelik çerçeve, beton ve çatı uygulamalarında su buharının girişini engellemek için ikinci koruyucu tabaka olarak kullanılıyor. Şantiye çalışmalarında yalıtım malzemesi olarak kalitesi ve hafifliği ile öne çıkan Tyvek Solid, CE belge onaylı olarak satışa sunuluyor.

Tyvek Solid Buhar Dengeleyici Örtü İşlevleri Nelerdir?

Yapılarda koruyucu ikinci tabaka olarak kullanılan ve inşaat sektöründe sık tercih edilen Tyvek Solid buhar dengeleyici örtünün öne çıkan işlevleri şöyle sıralanıyor:

•    Yüksek basınç direnciyle öne çıkarak su geçirmiyor.
•    Yapıların içerisine hava girmesini engelliyor.
•    Binalarda yapılan yaşlandırma testlerinde 220 mikron kalınlığı sayesinde yüksek koruma sağladığı görünüyor.
•    Binaların uzun süreli kullanılmasına yardımcı oluyor.
•    CE belge onaylı olarak ithal edilen ürünlerin dünya standartlarında kabul edilen kriterlere uyum sağladığı anlaşılıyor.
•    Hafif ve esnek tasarımı ile öne çıkmasının yanı sıra kurulumu da oldukça kolay gerçekleşiyor.
 

Tyvek Solid ile Diğer Buhar Dengeleyiciler Arasındaki Fark Nedir?


Yapılarda buhar dengeleyici olarak kullanılan diğer malzemelere kıyasla Tyvek Solid mikroskobik gözeneklerinin olmayışı ile öne çıkıyor. Dışarıdan gelebilecek su buharına ve havaya karşı yüksek dayanıklılık sağlayan Tyvek Solid, gözenekleri olmadığı için konut ve ticari bina inşalarında yüksek performans sergiliyor. Diğer buhar dengeleyici yalıtım ürünlerinin çoğu delikli olacak şekilde tasarlanıyor. Fakat Tyvek Solid deliksiz olarak üretildiği için nefes almayıp belirli bir zaman sonra esnekleşmediği için uzun süre hava ve su buharının girişini engellemeyi başarıyor.

Kanyon Yapı´da ürün siparişi vermek isterseniz iletişim sayfasında bulunan numarasını mesai saatleri içerisinde arayabilir veya 24 saat boyunca e-mail adresi üzerinden teklif talep edebilirsiniz.
 

Tyvek Solid Buhar Dengeleyici Nereden Satın Alınır?


Çatı ve bina dış cephe giydirme uygulamalarında hava sızdırmazlığı için tercih edilen Tyvek Solid buhar dengeleyici sağladığı üstün performans ve yüksek enerji verimliliği ile dikkat çekiyor.
Kolay kurulumu, hafif ve esnek tasarımı sayesinde yapıların güvenilir olmasını sağlayan Tyvek Solid buhar dengeleyici ürünlerini Türkiye’nin her yerine kargo ile gönderim sağlıyoruz. Toptan alımlarda sağladığımız uygun fiyat avantajları ve Tyvek Solid buhar dengeleyici ürün hakkında detaylı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.
 

Neden Tyvek Solid Buhar Dengeleyici Tercih Edilmeli?


Tyvek Solid buhar dengeleyici ürün, su buharı ve hava girişini engelleyerek yapılarda zaman içerisinde yüksek enerji verimliliği sağlıyor. Rüzgâr gibi zorlu iklim koşullarında kullanılan Tyvek Solid, R değeri kaybına karşı yüksek dayanıklılık sağlıyor.

Binaların yalıtımında kullanılan Tyvek Solid, dökme sularının dışarıda tutulmasına yardımcı oluyor. Diğer gözenekli nem bariyeri ve buhar dengeleyici örtüleri yerine tercih edilen Tyvek Solid buhar dengeleyici örtü, gözeneksiz tasarımı ile üstün performans sağlıyor. Siz de bina yapımında uzun vadeli enerji verimliliği ve yüksek bina kullanım performansı istiyorsanız DuPont ™ Tyvek ® Solid buhar dengeleyici ürünü tercih edebilirsiniz.

Daha fazla bilgi ve uygun fiyatlarımızdan yararlanabilmek için bizzat müşteri temsilcilerimiz ile görüşme yapabilirsiniz. İnternet sitemizde yer alan telefon numaralarımıza dünyanın her yerinden ulaşabilir Kanyon Yapı´dan anında teklif alabilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • Kaliteli Nem Bariyeri Ürünleri
    Kaliteli Nem Bariyeri Ürünleri arayışlarınızda rastladığınız KANYON YAPI firmamız ülkede en iyi sonuçları elde eden, en uzun ömrürlü ürünleri sizlere sunmakta ve adreslerinize kadar ulaştırmaktadır. ...
  • Geomembran Nedir?
    Geomembran Nedir? Membran ile alakalı merak edilen bir çok sorunun yanıtı ve detaylı bilgi Kanyon Yapı´nın sizler için hazırlanan bu içeriğinde sunulmuştur. ...
  • Hava Şartlarına Dirençli Silikon Macun Dow Corning 791
    Hava Şartlarına Dirençli Silikon Macun Dow Corning 791 ürününü Kanyon Yapı kurumsal web sitesinden anında inceleyebilir ve ilgili ürünü dilediğiniz adetlerde firmamızdan sipariş verebilirsiniz. ...
Whatsapp