Ne Aramıştınız ?

Tyvek Solid Nem Bariyeri Siparişi

Tyvek Solid Nem Bariyeri Siparişi vermek istiyorsanız hemen Kanyon Yapı´nın sitesini ziyaret ederek NEM BARİYERİ ürün kategorisini incelemenizi öneririz. Türkiye´nin en uygun fiyatlı TYVEK ürünleri satıcısı olan firmamızdan hemen Tyvek Solid ürününü sipariş verebilirsiniz.

Nefes alabilen membran alanları için Tyvek Solid sizlerin yanında. Bu ürün %1000 HDPE katmanına sahip olan ve aynı zamanda su itici özelliği bulunan bir üründür. Tyvek Solid ürünü yüksek miktarlarda meydana gelen sıcaklıklarda bile ekstrem bir direnç sunar. Tyvek Solid ürünü gücü ve yapısal özellikleri sayesinde uygulandığı her alanda çok uzun seneler koruma sağlamaktadır. Potansiyel olan nemin dışarıya çıkmasına izin veren ürün uygulandığı alanda yağmur ve rüzgara karşı ekstra korumayı ayağınıza getirir.  Dünya´nın 1 numaralı markası ve ürünü arasında gösterilen, nem bariyeri ürün grupları arasında en çok tercih edilen Tyvek Solid´i en uygun fiyatlardan edinebilirsiniz.

Projeleriniz için toptan alımlarınızda tekliflerimizi öğrenmek için Kanyon Yapı´nın müşteri hizmetleri numarası olan 0216 314 56 40 numarasını arayabilirsiniz.

TOPTAN TYVEK SOLİD SİPARİŞİ

Toplu alımlarınızda en uygun fiyatları bizden alır ve nerede olursanız olun siparişlerinizi kısa süre adresinizde teslim alabilirsiniz. Firmamız Kanyon Yapı Türkiye´nin her noktasına hızlı bir şekilde ulaştırabildiği bu ürün grubunda ek olarak ülkemize komşu olan ülkelerede teslimat yapabilmektedir. Tyvek Solid ürünü inşaatı yeni başlanacak alanlarda yada yenilenmesi yapılacak alanlardaki çatı ksıımları, cephe kısımları için en çok talep aldığımız üründür. Uygulama alanındaki soğuk kalan kısımda nefes alabilecek, suyu itebilecek bir katman olarak bu ürün entegre edilir. Tyvek Solid membranı tamamiyle su geçirmez olarak tasarlanmıştır.

Dilediğiniz alandaki sert bir yüzeye istediğiniz gibi uygulama yapabilirsiniz. Ürünün taşımasının kolay olduğu gibi uygulama işlemleride oldukça kolaydır. Yapılarınızın çok daha uzun ömürlü olması ve korunması için bu ürünü tercih edebilirsiniz. Kanyon Yapı herzaman en iyisini, en kalitelisini benimsemiş ve firması üzerinden satışa sunmuştur. Yalıtım malzemelerinde etkili bir hava geçirmezlik alanı olmasını istiyorsanız hemen incelediğiniz sitemizdeki TYVEK SOLİD ürününü satın almalısınız.

TYVEK SOLİD UYGULAMA DETAYLARI

Öncelikle bilmenizi isteriz ki biz ürün satıcı firmasıyız. Sitemizde bulunan uygulama detayları ürün ile ilgili ön bilgi kapsamındadır. Kesinlik ve doğru uygulama hizmetleri için lütfen yapı işlemlerinizde çalışan bir dış cephe kaplama, çatı ustası veya inşaat ustalarından bilgi almalısınız.

Tyvek Solid ürünü doğruda çatı alanlarında, cephe alanlarında uygulanabilir. Bu alanların sert yüzeylerine yerleştirilmesi gereken ürün aynı zamanda membranlarda, çatı kiremitlerinin alt kısımlarında olabilir. Yatay olarak bindirme alanları minimum 100mm maksimum ise 200 mm olmalıdır.

Daha fazla bilgi ve ürün siparişi vermek için fiyat tekliflerimizden yararlanabilmek için hemen iletişim sayfamızda yer alan telefon numaralarımızı arayın.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • Tyvek AirGuard Buhar Kesici
    Tyvek AirGuard Buhar Kesici ürünü ile ilgili bilgilere sitemizden erişebilir ve aynı zamanda dilerseniz Kanyon Yapı güvencesi ile bu ürüne en uygun fiyatlardan sahip olabilirsiniz. ...
  • Tyvek Solid Nem Bariyeri
    Türkiye´nin önde gelen yapı ekipmanları sağlayıcısı Kanyon Yapı´dan Tyvek Solid Nem Bariyeri Siparişi ve Fiyatlandırma Seçeneklerini sizlere sunmaktayız. ...
  • Knauf Mineral Plus Yün Çatı Şiltesi IPB 037
    Yapılarınız için bir çok faydası bulunan Knauf Mineral Plus markasına ait IPB 037 ürününe Kanyon Yapı kalitesi ile sahip olabilirsiniz. ...
Whatsapp