Ne Aramıştınız ?

Tyvek Solid Nem Bariyeri

Türkiye´nin önde gelen yapı ekipmanları sağlayıcısı Kanyon Yapı´dan Tyvek Solid Nem Bariyeri Siparişi ve Fiyatlandırma Seçeneklerini sizlere sunmaktayız. Web sayfamızdan ihtiyacınız olan ürün grubu ile alakalı tüm bilgilere, teknik dökümanlara ulaşabilirsiniz.

Havayı geçiren ve kesinlikle su geçişine izin vermeyen bu sağlam, dünya lideri markanın ürettiği ürün hafif ve esnek yapıdadır. Suya karşı son derece dayanıklı olan ve çatılardaki, cephelerdeki kullanımları bakımından da ısı yalıtımının sağlanması kapsamında duvarlardaki dış havalarda meydana gelen koşulların yoğuşmasındaki tüm etkilerden korunmasını Tyvek Solid ürünü sağlar. Son derece dayanıklı olan bir üründür.

DuPont Tyvek Solid destekli çatılarda ve duvar uygulamalarında sizler için bulunmaz bir nimettir. Gelecek nesillere hızlı bir şekilde aktarılacak ve gelecek nesiller için kalıcı çözümleri, değerli yapıları aktarabilecek olan ürünlerde su yalıtım imkanı da sunuluyor. Çatılardaki tahtalarla direk temas halinde olan bu ürün yapınızdaki ekipmanlara zarar vermeyi engelleyecektir. Gergin bir şekilde serilecek olan Tyvek Solid nem dengeleyicisi ürünü baskı çıtalarını kullanarak sabitlenecek bir şekilde uygulamaya dahil olmalıdır. Yalıtım kapsamında yer alan bindirme yerlerinde bant ürünlerinden alınacak olan yardımlar ile geçirimsiz bir hal alması sağlanır. Tercihe bağlı olarak farklı adetlerde siparişleriniz var ise hiç zaman kaybetmeden bizi arayabilirsiniz.

Tyvek Solid Buhar DengeleyiciRulo Ebatları : 1.5 mx100 m En x Boy : 1.5 mx100 m olarak üretilmektedir. Kanyon Yapı DuPONT Markasına ait eşsiz ürünleri üretebilmektedir. Kaliteli yapı ekipmanları, iyi çatılar ve duvar uygulamaları için web sitemizde yer alan telefonlarımıza erişebilirsiniz. Güçlü yansıma sistemleri ile buhar geçişlerinde açık olan tek katmanlı nefes alabilen bu yalıtım örtüsüne Türkiye´de en uygun fiyatlardan sahip olabilirsiniz. Bize 0216 314 56 40 numarasından ulaşım sağlayabilir ve buhar geçişine izin veren bu eşsiz özelliklerdeki ürünü adresinize sevk ettirebilirsiniz.

Tyvek Solid ürünleri hem sağlamdır hemde hafiftir. Özellikleri kapsamında şantiyelerinizde dayanıklı ürünler tercih ettiğinizde çok daha uzun ömürlü yapılara sahip olursunuz. Su geçirmeyen, yapılarda hava sızdırmazlığınızı arttıran ürünler için bize ulaşabilirsiniz. Su buharına karşı yüksek ölçülerde geçirgenlik sağlayan, kurulumları oldukça kolay olan bu ürünleri firmamızın web sitesinden sipariş verebilirsiniz.

Ce işaretine sahip olan, uzun süre güvenirlilik sunan bu sisteme sitemizden erişebilirsiniz.

Daha fazla bilgi ve detay için hemen sitemizdeki müşteri temsilcisi numaralarından ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • Rusya Yapı Malzemeleri İhracatı
    Rusya Yapı Malzemeleri İhracatı için Kanyon Yapı firmasını tercih edebilirsiniz. Türkiye´den bir çok ülkeye ürünlerimizi kısa süre içerisinde ulaştırabilmekteyiz. ...
  • Tyvek Solid Buhar Dengeleyici Fiyatı
    Tyvek Solid Buhar Dengeleyici Fiyatı için Kanyon Yapı´nın sizler için hazırlamış olduğu bu içeriği inceleyebilir ve dilerseniz firma ile irtibata geçerek en uygun fiyat tekliflerini anında alabilirsiniz. ...
  • Dowsil Silikon Fiyatları
    Dowsil Silikon Fiyatları için en doğru adres her zaman sizler için Kanyon Yapı olmuştur, firmamızın kurumsal web sitesinde yer alan telefon numaralarını arayarak en uygun teklifleri alabilirsiniz. ...
Whatsapp