Ne Aramıştınız ?

Tyvek Supro Plus Su Yalıtım Örtüsü

DuPont ™ Tyvek ® Supro/Supro Plus su yalıtım örtüsü sektörde en çok talep edilenler arasındadır. Tyvek kalitesini bünyesinde barındıran bu ürünle ilgili merak ettiğiniz tüm bilgilere ve detaylara Kanyon Yapı´nın sizler için hazırlanan bu içeriğinden erişebilir ve ürün ile alakalı teknik bilgiler için ise sitemizde yer alan NEM BARİYERİ kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Hem sıcak hem de karma ve soğuk çatılarda da kullanımı mümkün olan bu ürün desteksiz çatı uygulamaları & destekli çatı uygulamalarında rahatlıkla kullanılabilir. Gelişmiş bir çok özelliği bünyesinde barındıran su yalıtım malzemesi yüksek bir mukavemete sahiptir. Düşük eğime sahip olan metal çatılarda dahi kullanılabilen, duvarlarda, zeminlerde kullanılmak için önerilmektedir. Tyvek nem bariyerleri arasında yer alan SUPRO PLUS ürünü tek parça ve kendinden yapışkanlı bir üründür.

DuPont Tyvek Supro ürünümüzde çatınızda meydana gelen rüzgar hususları, yağmur ve kar sularına karşın korunma sağlanmaktadır. Enerji verimliliği edinebilmeniz için geliştirilmiş olan bu ürün sektörün lideri konumunda yer alan DUPONT markasının ürünüdür. Nefes alabilen su yalıtım örtüleri arasında yer alan bu ürün kendinden yapışkanlı olan yapısı sayesinde uygulamalarınızda kolaylık sağlayacaktır.

TYVEK SUPRO PLUS FİYATLARIÜrüne dair en uygun teklif ve fiyatları firmamızdan alabilirsiniz. DuPontTM  Tyvek® Supro/Supro Plus´ın Temel Faydaları arasında suya olan direnci, dayanıklılığı ilk sırayı almaktadır. Havanın yapılara geçmesini engelleyecek olan bu ürün buharın da geçişine izin vermektedir.

Bir çok yapı için aranan ürün diyebiliriz. Yüksek yoğunluklu maddeleri barındıran ve maksimum konforu yapılara sunan bu ürün en uygun fiyatlar ile Kanyon Yapı firması tarafından ülkemizin tüm bölgelerine ulaştırılabilmektedir. Kapatılmış çatılar içinde uygulaması yapılabilen bu ürün entegre yapışkan bantı içerir. Düşük eğimli metal çatılarda, duvarlarda, zeminlerde bile rahatlıkla kullanılabilen bir üründür.

Ürün ile alakalı merak ettiğiniz tüm hususlar için Kanyon Yapı müşteri temsilcilerine +90 216 314 56 40 numarasından ulaşabilirsiniz.

Sipariş vereceğiniz ürünlerin tamamı Türkiye geneli kısa süre içerisinde adresinize Kanyon Yapı güvencesi ile ulaştırılabilmektedir. Daha fazla bilgi edinmek ve projeleriniz için en uygun fiyatlardan ürün sahibi olabilmek için hemen bizi arayın.

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • Hava Şartlarına Dayanıklı Düşük Mod Silikon Mastik DOWSIL 791
    Kanyon Yapı´da Hava Şartlarına Dayanıklı Düşük Mod Silikon Mastik DOWSIL 791 ürünü en uygun fiyatlarla sizlere sunuldu. Sitemizden hemen ürünü inceleyebilir ve en iyi fiyatlar için müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz. ...
  • Tyvek Su Yalıtım Malzemeleri
    Tyvek Su Yalıtım Malzemeleri satışı yapılan Kanyon Yapı firmasının web sitesini ziyaret ederek ideal ürünlere, ideal fiyatlardan erişebilirsiniz, toptan alımlar için hemen firmamızı arayın. ...
  • Trio Plus Buhar Dengeleyici Uygulaması
    Trio Plus Buhar Dengeleyici Uygulamaları kapsamında görselde göreceğiniz üzere ürünümüz bir kubbe yapımında tercih edilmiştir. ...
Whatsapp