Ne Aramıştınız ?

Uygun Fiyatlı Buhar Dengeleyici Ürünleri

İhtiyacınız olan Buhar Dengeleyici ürünlerine en uygun fiyatlardan sahip olmanız Kanyon Yapı ile mümkün. Türkiye´nin heryerine hızlı sevkiyat burada!!

Çatıya serilen bu ürünün sağladğı fayda ve avantajlar saymakla bitmiyor. Kanyon Yapı´nın sizlere sunduğu buhar dengeleyici ürünler yüksek miktarda buhar geçişine izin vermekte ve yapınızı korumaktadır. Çatılarınızda bulunan kontraplakların üzerinde döşenebilen bu ürün çatılarda altlık ve sızdırmazlık katmanı olarak tercih edilebilir. Tam destekli olan çatıların uygulamasında ise çatı konstrüksiyonlarının altında ve sızdırmazlık çatı kaplama tabakası olarak kullanılır. Doğrudan ısı yaltıımı  olan çatılarda ise eğimli çatıların alt döşeme alanlarında uygulanabilen üründür. Sitemizde bulunan ÜRÜNLER kategorisi içerisinde birden fazla buhar dengeleyici modeli farklı gramajlarda sizlere sunulmuştur. İdeal olan ürünü tercih etmekte zorlanıyorsanız firmamıza 0216 314 56 40 numarasından ulaşabilir ve müşteri temsilcilerimizden destek alabilirsiniz.

BUHAR DENGELEYİCİ ÜRÜN AVANTAJLARI

* Buhar dengeleyici ürünü uygulandığı alanlarda yüksek buhar geçirgenliği sağlar.
* Buhar dengeleyici ürünler uygulanan yapılarda su direncini sağlayarak yapıyı korumaktadır.
* Bu ürünleri kullandığınızda yapılarınızda dayanıklılık seviyesini arttırabilirsiniz.

* Düşük ağırlıkta olan bu ürünler çok iyi derecelerde yırtılmaya karşı direnç sahibidir.
* Esnek ürünlerdir.
* Montaj işlemlerinde ve taşıma işlemlerinde rahat, kolay olan bir üründür. Rahat bir şekilde montaj işlemleri yapılabilir.
* Ağırlık bakımından uygun olan buhar dengeleyici ürünler dayanıklı ve işlevseldir.

Sizlerde yapılarınıza bu avantajları sağlayan uzun ömürlü buhar dengeleyici ürünlerini sipariş vermek isterseniz hemen Kanyon Yapı´ya ulaşabilirsiniz.

Türkiye ve komşu ülkelere kısa süre içerisinde ürün teslimatı yapabilmekteyiz. Bizi aramadan, fiyatlarımızı ve kalitemizi öğrenmeden karar vermeyin.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • Geomembran Nedir?
    Geomembran Nedir? Membran ile alakalı merak edilen bir çok sorunun yanıtı ve detaylı bilgi Kanyon Yapı´nın sizler için hazırlanan bu içeriğinde sunulmuştur. ...
  • Tyvek Buhar Kesici Örtüler
    Tyvek Buhar Kesici Örtülerin satışını yaptığımız Kanyon Yapı firmamızda sizler için en uygun iskontolar yapılmakta ve ürünler TR´nin her yerine kısa süre içerisinde ulaştırılmaktadır. ...
  • Yenilikçi Yalıtım Çözümleri
    Yenilikçi Yalıtım Çözümleri ile alakalı sizler için Kanyon Yapı web sitesinde hazırlanan bu içeriği inceleyebilir ve toptan yalıtım malzemesi siparişleriniz için bizi arayabilirsiniz. ...
Whatsapp