Ne Aramıştınız ?

Uygun Fiyatlı Buhar Dengeleyici Ürünleri

İhtiyacınız olan Buhar Dengeleyici ürünlerine en uygun fiyatlardan sahip olmanız Kanyon Yapı ile mümkün. Türkiye´nin heryerine hızlı sevkiyat burada!!

Çatıya serilen bu ürünün sağladğı fayda ve avantajlar saymakla bitmiyor. Kanyon Yapı´nın sizlere sunduğu buhar dengeleyici ürünler yüksek miktarda buhar geçişine izin vermekte ve yapınızı korumaktadır. Çatılarınızda bulunan kontraplakların üzerinde döşenebilen bu ürün çatılarda altlık ve sızdırmazlık katmanı olarak tercih edilebilir. Tam destekli olan çatıların uygulamasında ise çatı konstrüksiyonlarının altında ve sızdırmazlık çatı kaplama tabakası olarak kullanılır. Doğrudan ısı yaltıımı  olan çatılarda ise eğimli çatıların alt döşeme alanlarında uygulanabilen üründür. Sitemizde bulunan ÜRÜNLER kategorisi içerisinde birden fazla buhar dengeleyici modeli farklı gramajlarda sizlere sunulmuştur. İdeal olan ürünü tercih etmekte zorlanıyorsanız firmamıza 0216 314 56 40 numarasından ulaşabilir ve müşteri temsilcilerimizden destek alabilirsiniz.

BUHAR DENGELEYİCİ ÜRÜN AVANTAJLARI

* Buhar dengeleyici ürünü uygulandığı alanlarda yüksek buhar geçirgenliği sağlar.
* Buhar dengeleyici ürünler uygulanan yapılarda su direncini sağlayarak yapıyı korumaktadır.
* Bu ürünleri kullandığınızda yapılarınızda dayanıklılık seviyesini arttırabilirsiniz.

* Düşük ağırlıkta olan bu ürünler çok iyi derecelerde yırtılmaya karşı direnç sahibidir.
* Esnek ürünlerdir.
* Montaj işlemlerinde ve taşıma işlemlerinde rahat, kolay olan bir üründür. Rahat bir şekilde montaj işlemleri yapılabilir.
* Ağırlık bakımından uygun olan buhar dengeleyici ürünler dayanıklı ve işlevseldir.

Sizlerde yapılarınıza bu avantajları sağlayan uzun ömürlü buhar dengeleyici ürünlerini sipariş vermek isterseniz hemen Kanyon Yapı´ya ulaşabilirsiniz.

Türkiye ve komşu ülkelere kısa süre içerisinde ürün teslimatı yapabilmekteyiz. Bizi aramadan, fiyatlarımızı ve kalitemizi öğrenmeden karar vermeyin.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • Kendinden Yapışkanlı Yalıtım Bandı
    Kendinden Yapışkanlı Yalıtım Bandı ürünlerini inceleyebileceğiniz ve bu ürünlere en uygun fiyatlardan sahip olabileceğiniz firma " KANYON YAPI´YA " hoşgeldiniz. ...
  • Tyvek Fiyat Teklifi
    Tyvek Fiyat Teklifi almak istediğiniz zaman Kanyon Yapı firmasına hemen ulaşabilir ve firmadan en uygun fiyatlarla ihtiyacınız olan ürünleri temin edebilirsiniz. ...
  • Çatı Kaplama Malzemeleri Epdm Membran
    Çatı Kaplama Malzemeleri Epdm Membran Siparişi için incelediğiniz web sitemizde bulunan telefon numaralarımızdan bilgi alabilir ve siparişlerinizi Türkiye´nin her yerinden bize iletebilirsiniz. ...
Whatsapp