Ne Aramıştınız ?

Uygun Fiyatlı Buhar Dengeleyici ve Kesici Örtü

Uygun Fiyatlı Buhar Dengeleyici ve Kesici Örtü talepleriniz için bölgedeki en uygun fiyatları sunan Kanyon Yapı firmasına kurumsal web sitesi aracılığıyla hemen ulaşabilirsiniz.

Uygun fiyatlı buhar dengeleyici ve kesici örtü pek çok avantajı sebebiyle sıklıkla tercih edilmektedir. Bu ürünler nemin binaya girmesine izin vermez ve nemi duvarlardan dışarı itmek adına görev yapar.

Buhar dengeleyici ve kesici örtü ürünleri yüksek oranda suya dayanıklıdır. Aynı zamanda ürünler, yapı içerisinde küf ve mantar oluşumunu engelleyen yüksek yırtılma katsayısına sahiptir. Yalıtım alanında yapıdaki tüm malzemeleri korur ve su ile temasını önler. Binanın dayanıklılığını artırmak için "nem geçirmez" ürünler tercih edilmelidir. Bu ürünler, inşaatta kullanılan malzemelerin performansını artırır.

Kullanılan yalıtımın ses ve ısı alanlarında daha kullanışlı ve dayanıklı olmasını sağlar. Bu sayede ekipmanlarınız kuru kalır, rüzgar aşınması olmaz ve performansı büyük ölçüde artar.

Buhar dengeleyici ve kesici örtü grubunda bulunan tüm ürünler, nefes alabilen ve terlemeyi önleyen özel ürünlerdir. Yoğuşmayı önlemek için suya, rüzgara ve neme karşı mükemmel dayanıklılık sunan nefes alabilen kaplama ürünleri tercih edilmelidir.

Kanyon Yapı kurumsal web sitesinden +90 216 314 56 40 nolu telefon numarasından hemen bilgi alabilirsiniz.

Buhar Dengeleyici ve Kesici Örtü Nerelerde Kullanılır?

Uygun fiyatlı buhar dengeleyici ve kesici örtü ürünlerinin kullanıldığı pek çok alan olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Binaları yalıtmak ve nem ile yoğuşma riskini ortadan kaldırmak için duvarlarda, dış cephe kaplamalarında, tuğla döşemelerde, çatılarda vb. buhar bariyerleri ve diğer buhar geçirgen su yalıtım membranları kullanılabilir. Hava sızdırmazlığını sağlamak için derzlerin neme dayanıklı malzeme ile kapatılması, bina genelinde ısı kaybını en aza indirir. Derz bölgesinin kapatılması kişinin ve ustanın isteğine bağlıdır.

Su geçirmez ve nem geçirmez ürünler çatılarda ve giydirme cephelerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bina cephesinde oluşan su buharının geçişine izin vererek biriken suyu ve yağmuru rüzgardan uzak tutar ve bina içerisinde oluşabilecek ısı kayıplarını engeller. Nemin binalara girmesini engelleyen bu ürünler aynı zamanda dış cephe kaplamalarında oluşan kir, toz, böcek gibi istenmeyen haşerelerin de binalara girmesini engeller. Çatı kaplamada kullanılan buhar bariyerlerine bakıldığında, taş yünü panellerin altına buhar bariyeri ürünleri, çatı üstüne ise buhar stabilizasyon ürünleri yerleştirildiği görülür. İdeal olarak, buhar dengeleyici, çatı betonu üzerine döşenen mineral yün şilte veya taş yünü panele uygulanmalıdır. Giydirme cephelerde izolasyona buhar dengeleyici olarak uygulanır. Son olarak buhar bariyerli ve buhar bariyerli ürünleri olan panellere, trapez saclı ve trapez saclı çatı bileşenlerine alüminyum folyo buhar stabilizasyonu uygulanması tavsiye edilir.

Kaymaz Yüzey ve Ergonomik Tasarım

Uygun fiyatlı buhar dengeleyici ve kesici örtü kaymaz bir yüzeye sahiptir ve hafif olması şantiyelere taşınmasını kolaylaştırır. İş güvenliğini maksimuma çıkaran bir üründür. Nem bariyeri ürünü 3 adet yüksek yoğunluklu katmandan oluşur. Ürün çift taraflı su buharı geçirgen ve kullanıma uygundur. Dış mekan kullanımına yönelik bu üstün UV dayanımlı nem bariyeri ürünleri sıklıkla tercih edilmekte ve kullanım esnasında pek çok avantaj sunmaktadır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • Tyvek Solid Buhar Dengeleyici Fiyatı
    Tyvek Solid Buhar Dengeleyici Fiyatı için Kanyon Yapı´nın sizler için hazırlamış olduğu bu içeriği inceleyebilir ve dilerseniz firma ile irtibata geçerek en uygun fiyat tekliflerini anında alabilirsiniz. ...
  • Nem ve Su Koruması Tyvek Solid
    Türkiye ve dünyanın herhangi bir ülkesinden Nem ve Su Koruması Tyvek Solid ürününe ulaşmak isterseniz Kanyon Yapı firmasına web sitesinde yer alan telefon numaraları üzerinden, email adresi üzerinden erişebilirsiniz. ...
  • Tyvek Buhar Kesici Örtüler
    Tyvek Buhar Kesici Örtülerin satışını yaptığımız Kanyon Yapı firmamızda sizler için en uygun iskontolar yapılmakta ve ürünler TR´nin her yerine kısa süre içerisinde ulaştırılmaktadır. ...
Whatsapp