Ne Aramıştınız ?

VHB Bant 3M

3M VHB Bant Özellikleri ve Fiyatları

Birçok kullanım alanı ile dış yalıtım ve izolasyon sektöründe yapıştırıcı kategorisinde yer alan 3M VHB bant ve fiyatları açısından değerlendirilerek Kanyon Yapı güvencesiyle satın alınmaktadır. 3M VHB bant her türlü malzemeyi birleştirir, esneklik kazandırır ve kalınlığının 3 ile 5 katına kadar kopmadan esneyebilir. Kolay ve hızlı bir şekilde montajlanabilen bu ürün birçok zor işlemi ortadan kaldırmış yalnızca kuru ve temiz çalışma ortamlarında mükemmel sonuçlar doğurmuştur. Tasarım özgürlüğü sağlayan VHB bantlar dış yapı ürünleri arasında yer alması gereken vidalama ve tutturma gibi gereksinimleri ortadan kaldırarak tasarımların özgürce gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Taşıyıcı yapışkan cinsi bir ürün olarak 3M VHB bant rengi, kalınlığı, sıcaklığa karşı direnci, uygulama alanları ve özellikleri ile birçok şekilde ve renkte sizlere sağlanmaktadır. Uygulama alanlarının genişliğine ve gerekli olan sağlamlığın ortaya koyulmasını sağlamak için sizler de 3M VHB bant ile dış cephe yalıtımlarınızı rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Endüstriyel alanda kullanılan 3M VHB bant 3 metrelik rulolar halinde ilk olarak piyasaya sürülmüştür ve hala bu şekilde sizlere sağlanmaktadır. 3M VHB bantlar yepyeni paketlerinde satışa sunulurken kaliteli ve estetik bir görünümün ortaya çıkmasında oldukça etkilidir. Esnek çift yönlü yapışkanlık özelliği ile metal, plastik, cam boyalı ve toz boyalı birçok ürün de güçlü yapışma olanağını sağlamaktadır. Kaynak, perçinleme ve vidalama gibi işlemleri ortadan kaldırmaktadır. Vidalama ve perçinleme işlemlerinden çok daha kısa süren bant kullanımı ile sizler de yüzeylerinizi hızlı ve etkili bir şekilde bu bantlarla birleştirebilirsiniz. Tasarım çeşitliliğinin de artmasını sağlayan 3M VHB bantlar endüstriyel kullanım için geniş rulolar halinde de satışa sunulmaktadır. Zorlu yapıştırma ve montajlama yöntemlerini geride bırakarak kullanıcıya büyük bir fayda sağlayan bu ürün sayesinde hem vakitten hem de maliyetten tasarruf sağlanmaktadır. 3M VHB bant ve fiyatları konusunda detaylı bilgi alabilmek için sizler de Kanyon Yapı güvencesiyle fiyat karşılaştırması yapabilir birçok alanda ihtiyaç duyduğunuz bu ürünleri kısa sürede satın alabilirsiniz. Online olarak inceleme yaptıktan sonra kaliteli, esnek ve çok yönlü kullanımı ile tercih edeceğiniz bu bantlar sayesinde dış cephe yalıtım işlemlerinizde rahatlık ve estetik bir görünüm sizlere sağlanacaktır.

Butil Bant,butyl bant,polietilen bant,akrilik bant,vhb bant,alu butil bant,3m bant ,tesa bant,köpük bant,3m vhb bant

 Teknik Özellikleri

• Vhb bant her türlü malzemeyi birleştirir

• Esneklik sağlar (Kalınlığının 3-5 katına kadar kopmadan esneyebilir.)

• Hızlı ve kolay montaj sağlar

• Temiz çalışma ortamı sağlar

• Tasarım özgürlüğü sağlar

VHB Bantlar
Ürün Kodu Taşıyıcı Yapışkan Cinsi Renk Kalınlık (mm) Sıcaklık Direnci (°C ) Uygulama Alanı 3M 9473 P Akrilik Şeffaf 0,25 150-260 Yüksek kopma kuvveti, yüksek

 
3M VHB Bant Fiyatları ile ilgili bilgi almak için 0216 314 56 40 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.
 
Videolar dan  3M Karşılaştırmaları nı İzleyebilirsiniz.
 
3M VHB BANT KULLANIM ALANLARI

Ürünler hakkında detaylı bilgi almak için 0216 314 56 40 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

Ürün Resmi
Ürün Küçük Resmi
Ürün Küçük Resmi
Ürün Küçük Resmi
Whatsapp