Ne Aramıştınız ?

Yap Flex Tape

Doğrama altlarında kör kasa izolasyon işlemlerinde kullanılmak amacı ile üretilmiş olan bu üründe iki tarafta da özel polyester keçe bulunmaktadır. Polietilen taşıyıcı tabakalardan oluşan bu ürün aynı zamanda kompozit bir su yalıtım bandıdır. Firmamız Kanyon Yapı YAPFLEX TAPE markalı ürünleri merkezimizden Türkiye´nin her yerine kısa süre içerisinde ulaştırabilmekte ve ürün satışları konusunda toptan alımlarınızda eşsiz fiyatlar sunabilmektedir.

Sizlere oldukça faydalı olacak bir ürünü sunmaktan gurur duyuyoruz. Ürünün iki yüzünde de lifli bir yapı bulunur ve bu nedenle uygulandığı alanların tamamında güçlü bir tutunma sağlar. Yapflex Tape ürünü uygulamasının ardından ürün üzerine farklı malzemelerin kullanılarak işlemlerinize devam etme olanağı sizlerle olmuştur. Doğrama altlarındaki körkasa yalıtım bandı olarak bilinen bu ürün ısının transferine, suyun transferine ve havanın transferine izin vermemektedir. Ürün kendinden yapışkanlı olan bir üründür. Özel olan karışımla elde edilen yapıştırıcısı kaliteli yapışmaya ilk adım olacaktır. Kanyon Yapı´yı arayarak YapFlex Tape ürününü istediğiniz ebatlarda sipariş vereblirsiniz.


Körkasa Yalıtım Bandı


Körkasa Yalıtım Bandı kategorisinde yer alan YAPFLEX TAPE ürünü izolasyon anlamında muhteşem bir üründür. Doğrama altında kasa izolasyonları için kullanımı yaygın olan bu ürünün 2 yüzünde özel polyester keçe koruması bulunurve polietilen taşıyıcı tabakalardan oluşan kompozit bir su yalıtım bandı olarak da bilinir. Lifli bir yapısı olması nedeni ile bu ürünün birçok yüzeyde güçlü tutunma sağlaması söz konusudur. Yapflex Ürünü uygulandığı alanlarda üzerine farklı kaplama malzemeleri bulunsa bile uygulamanın çok rahat olacağından emin olabilirsiniz. Körkasa yalıtım bandı olan Yapflex Tape ürünü pencerelerin kenar kısımlarından ısının, suyun, havanın transferinin olmasını engeller ve kendinden olan yapışkanı sayesinde her alana yapışabilir. Toptan alımlarınızda taleplerinize göre üretimleri istenilen ebatlarda yapabilmekteyiz.

KÖRKASA YALITIM BANDI ÖZELLİKLERİ

Ürünün bazı özelliklerini ele alacak olursak. İşimize yarayacak olan en önemli özelliklerinin ilk sırasında %100 su geçirimsizliği gelmektedir. Yapflex Tape ürünü su geçirmez ve aşınmalara, yırtılmalara karşı yüksek dayanıma sahip olan bir üründür.KÖRKASA YALITIM BANDI BAZI KULLANIM ALANLARI

Yapflex Tape oldukça ekonomik fiyatlıdır. Muadillerine nazaran hem uzun ömürlü, hem ekonomik hemde kolay uygulanabilir bir üründür. Bu ürünün kullanım alanları çok ama çok geniştir. Kanyon Yapı´dan sipariş verilen bu ürünün bugüne kadar kullanım alanlarına baktığımızda müşterilerimiz bu ürünü alüminyum ve pvc doğrama altındaki kör kasaların izolasyonlarında en çok kullandığını görmekteyiz. Yapflex Tape ürünü cephe sistemlerindeki su izolasyonlarında da sıklıkla kullanılmaktadır. Ayrıca kompozit cephe sistemlerinde, seramik cephe sistemlerinde, alüminyum giydirme cephe sistemlerinde, silikon cephe sistemlerinde, ahşap kaplamalarda, doğal taş kaplamalarında kullanımını da gördük. Her alanda kullanıma imkan sağlayan Yapflex Tape ürününe en uygun fiyatlardan sizlerde sahip olabilirsiniz.

 Pencere ve kapı doğramalarının alt kısımlarında su ve hava sızıntılarını önlemek için kullanılır.

Yeni inşaat projelerinde ve mevcut binaların iyileştirilmesinde tercih edilir.

Çeşitli yapı malzemelerine uyum sağlayarak geniş bir uygulama yelpazesi sunar.

 

 

YAP FLEX Doğrama Altı Tekstil İzolasyon Bantları :

YAPFLEX Ürün Tanımı :

Doğrama Altı Tekstil İzolasyon Bantları, genellikle pencere ve kapı doğramalarının alt kısımlarına uygulanan ve su, hava sızıntılarını önlemek, enerji verimliliğini artırmak, ve izolasyon sağlamak amacıyla kullanılan tekstil kaplı bantlardır. Bu bantlar genellikle kendinden yapışkanlı bir tabakaya sahip olup, çeşitli yapı malzemelerine uyum sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Özellikler:

YAFPLEX Avantajlar:


Ürünümüz hakkında daha fazla bilgi ve teklif talepleri için 0216 314 56 40 numarasını hemen arayın.

YAPFLEX TAPE SİPARİŞİ

Kurumsal web sitemizde yer alan telefon numaraları üzerinden siparişlerinizi verebilirsiniz. %100 su geçirmeme özelliği bulunan bu ürün hem aşınmaya hemde yırtılmaya karşı yüksek dirençli ve dayanıklı bir üründür. Ürün üzerinde yer alan kendinen yapışma özellği sayesinde hem metal alanlara, hem betn alanlara, ahşaplara, OSB alanlara, alçılı yüzeylere vb.. benzer alanların tamamına iyi bir yapışma sağlar. Uygulama snrasında ürünün üzerine sıva yapılabilme imkanının yanı sıra hemen üzerine karo döşemesi, seramik döşemesi, mermer ve doğal taş döşemesi yapılabilmektedir.

Whatsapp