Ne Aramıştınız ?

Yap Flex Yalıtım Bandı

Aradığınız Yap Flex Yalıtım Bandı ürünü en uygun fiyatlarla Kanyon Yapı´da sizleri bekliyor. Hemen sitemizden ürünü inceleyebilir ve anında sipariş verebilirsiniz.

YapFlex yalıtım bandı standart bir bant  değildir. Suya karşı maksimum dayanıklılık gösteren sızıntıları önleyen bir banttır. Kapı ve pencereler için fazlasıyla mükemmel olan bu ürün uzun ömürlü ve güçlü yapıdadır. Piyasada karşınıza çıkan onlarca körkasa yalıtım bandı olabilir. Ancak bunların arasında son dönemlerin popüler ürünü, her yapı ekipmanları talep eden firmanın, her inşaat malzemeleri talebinde bulunan firmanın listesinde yer alan Yap Flex Körkasa yalıtım bandıdır. Bu ürünün iki yüzünde de polyester keçe koruması bulunur ve aynı zamanda polietilen taşıyıcı tabakası vardır. Muhteşem bir su yalıtım ürünü olan Yapflex ürünü pencerelerin kenarları için ısının, suyun ve havanın geçişinin engellemesini sağlamaktadır. Kendinden yapışkanı bulunan bu üründe özel olan akrilik bazlı yapıştırıcıda kullanılabilir. En güzel olan özellii ise bu ürün müşterilerimizin istemiş olduğu ebatlarda üretilerek adreslere gönderilebilmektedir. Hiç suyu geçirmeyen bir ürün arıyorsanız ve bu üründe aynı zamanda ısı, hava, rüzgar geçişine izin vermesin diyorsanız ihtiyacınız olan ürün için doğru yerdesiniz.

YAPFLEX KÖRKASA YALITIM BANDI

Piyasada bulunan birçok körkasa yalıtım malzemesi olan bant bulunur. Bu bantların arasında en ekonomik fiyatlı ve en kolay uygulanabilir olan yapflex sizler için Kanyon Yapı güvencesi ile adresinize kadar ulaştırılabilmektedir.

İhtiyacınız olan bu ürün hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz web sitemizdeki ürün kategorilerinden bizzat ürüne ve teknik bilgilere erişebilirsiniz.

Kısa süre içerisinde ürüne sahip olmak ve toplu bir şekilde ürün siparişi vermek için Kanyon Yapı´ya 0216 314 56 40 numarasından ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • Hava Şartlarına Dirençli Silikon Macun Dow Corning 791
    Hava Şartlarına Dirençli Silikon Macun Dow Corning 791 ürününü Kanyon Yapı kurumsal web sitesinden anında inceleyebilir ve ilgili ürünü dilediğiniz adetlerde firmamızdan sipariş verebilirsiniz. ...
  • Epdm Membran Fiyatları
    Epdm Membran Fiyatları için en doğru adrestesiniz. Türkiye´nin en kaliteli ürünlerine, en uygun fiyatlar ve en iyi iskonto oranları ile Kanyon Yapı aracılığıyla ulaşabilirsiniz. ...
  • Nem Bariyeri Fiyarları ve Yorumları
    Birden fazla nem bariyeri çeşidi vardır. Piyasada oldukça fazla olan bu ürün çeşitliliği karşısında en iyisini aramak biraz sizin için zor olabilir. Nem Bariyeri Fiyarları ve Yorumlarını sizler için sayfamızda toplarladık. ...
Whatsapp