Ne Aramıştınız ?

Yapı Malzemesi İhracatı

Yapı Malzemesi İhracatı konusunda uzman kadromuz ile sizlerin hizmetindeyiz. Türkiye´den bir çok Avrupa ve Asya ülkesine yapılar için gerekli olan bir çok malzemenin ihracatını yapmaktayız.

KANYON YAPI

 

 

2007 yılında kurulan Kanyon Yapı dinamik ve yenilikçi ekibi ile alüminyum giydirme cephe sektöründe uygulama firmalarının ve toptan alüminyum satışı yapan firmaların aksesuar tedarikçisi olarak faaliyet göstermektedir.

Temsil ettigi ve özellikle cephe izolasyonunda ithal edilen ve ana distribütörlügünü yaptigi pazar lideri firmalarin bilgi birikimi ve deneyimini kendi pazarlama ve satış süreçlerinde değerlendirerek,sürekli gelişim ve ihtiyaca yönelik çözüm yaklasımı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadir.

Kanyon Yapı´nın başarısının sırrı 1000 den fazla ürün çeşidiyle en iyi kalite,en iyi hizmet ve en iyi fiyat ilkesiyle hareket etmesidir.

Web sitemizde yer alan tüm ürün gruplarımız için dilediğiniz adetlerde gönderim yapabilmekteyiz. Başta Knauf markalı ürünler olmak üzere, epdm membran ürünleri, dow corning, bostik, sika, soudal markalı ürünleri en uygun fiyatlara firmamızdan temin edebilirsiniz. Mastik ve silikon yapıştırıcılar alanında geniş bir ürün yelpazesine sahip olan firmamız tüm Dünya´ya ürün ihracatı yapabilmektedir. Nem bariyerleri, buhar kesiciler, cephe makasları,dübel ve taşyünü ürünleri için yapmanız gereken firmamıza ulaşmak olmalıdır. Kanyon Yapı aynı zamanda Star Plastik ürünleri, Tremco ve İllbuck ürünleri için en uygun fiyatları sizlere sunar.

Daha fazlası için bize +90216 314 56 40 numarasından ulaşın.
İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • Hava Şartlarına Dayanıklı Düşük Mod Silikon Mastik DOWSIL 791
    Kanyon Yapı´da Hava Şartlarına Dayanıklı Düşük Mod Silikon Mastik DOWSIL 791 ürünü en uygun fiyatlarla sizlere sunuldu. Sitemizden hemen ürünü inceleyebilir ve en iyi fiyatlar için müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz. ...
  • Nem Bariyeri Su Geçirir Mi?
    Nem Bariyeri Su Geçirir Mi? Nem bariyerleri ve buhar kesiciler hakkında önemli bilgilerin yer aldığı Kanyon Yapı firmasından hem bilgi sahibi olun, hemde istediğiniz ürünü en uygun fiyatlardan sipariş verin. ...
  • Taş Yünü Kullanım Alanları
    Kanyon Yapı bilgilendiriyor. Bugün sizlere satışını da yaptığımız taşyünlerinin kullanıldıkları alanları anlatacağız, içeriğimizi inceleyebilir ve talepleriniz için müşteri hizmetleri numaramızı arayabilirsiniz. ...
Whatsapp