Ne Aramıştınız ?

Yapı Malzemesi İhracatı

Yapı Malzemesi İhracatı konusunda uzman kadromuz ile sizlerin hizmetindeyiz. Türkiye´den bir çok Avrupa ve Asya ülkesine yapılar için gerekli olan bir çok malzemenin ihracatını yapmaktayız.

KANYON YAPI

 

 

2007 yılında kurulan Kanyon Yapı dinamik ve yenilikçi ekibi ile alüminyum giydirme cephe sektöründe uygulama firmalarının ve toptan alüminyum satışı yapan firmaların aksesuar tedarikçisi olarak faaliyet göstermektedir.

Temsil ettigi ve özellikle cephe izolasyonunda ithal edilen ve ana distribütörlügünü yaptigi pazar lideri firmalarin bilgi birikimi ve deneyimini kendi pazarlama ve satış süreçlerinde değerlendirerek,sürekli gelişim ve ihtiyaca yönelik çözüm yaklasımı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadir.

Kanyon Yapı´nın başarısının sırrı 1000 den fazla ürün çeşidiyle en iyi kalite,en iyi hizmet ve en iyi fiyat ilkesiyle hareket etmesidir.

Web sitemizde yer alan tüm ürün gruplarımız için dilediğiniz adetlerde gönderim yapabilmekteyiz. Başta Knauf markalı ürünler olmak üzere, epdm membran ürünleri, dow corning, bostik, sika, soudal markalı ürünleri en uygun fiyatlara firmamızdan temin edebilirsiniz. Mastik ve silikon yapıştırıcılar alanında geniş bir ürün yelpazesine sahip olan firmamız tüm Dünya´ya ürün ihracatı yapabilmektedir. Nem bariyerleri, buhar kesiciler, cephe makasları,dübel ve taşyünü ürünleri için yapmanız gereken firmamıza ulaşmak olmalıdır. Kanyon Yapı aynı zamanda Star Plastik ürünleri, Tremco ve İllbuck ürünleri için en uygun fiyatları sizlere sunar.

Daha fazlası için bize +90216 314 56 40 numarasından ulaşın.
İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • Eğimli Çatı Yalıtım Ürünleri
    Kanyon Yapı´yı ziyaret ederek Eğimli Çatı Yalıtım Ürünleri hakkında bilgi sahibi olabilir ve ihtiyacınız olan tüm yalıtım ürünlerini en uygun fiyatlarla Türkiye ve Dünya´nın her yerinden sipariş verebilirsiniz. ...
  • Mineral Plus Satış Bayisi
    İstanbul´da bulunan Mineral Plus Satış Bayisi firmamız Türkiye ve Dünya´nın bir çok ülkesine kısa süre içerisinde siparişlerinizi ulaştırabilmektedir. Hızlı ulaşım ağımız sayesinde tercih edilmekteyiz. ...
  • Dowsil Silikon Fiyatları
    Dowsil Silikon Fiyatları için en doğru adres her zaman sizler için Kanyon Yapı olmuştur, firmamızın kurumsal web sitesinde yer alan telefon numaralarını arayarak en uygun teklifleri alabilirsiniz. ...
Whatsapp