Ne Aramıştınız ?

Yaplex Markası Kör Kasa Yalıtım İzolasyon Bandı

Yaplex Markası Kör Kasa Yalıtım İzolasyon Bandı siparişlerinizin tamamını Kanyon Yapı üzerinden Türkiye´nin herhangi bir şehrinden verebilirsiniz.

Tecrübeli ekibimiz ile yapılara çare olan, yapılara destek sunan ürünleri bünyemizde sizlere sunmaya devam ediyoruz. Kaliteli bir müşteri portföyüne sahip olmamızın ilk nedeni firmamızın bu alanda en iyi ürünleri sunmasıdır. Küreselleşen dünyamızda ve gelişen enformasyonlarda her ürüne odak olmadan, yalnızca müşterilerimize daha fazla fayda sağlayacak ürünleri bünyemizde barındırarak hizmet sunuyoruz. Ürünlerin yaşam sürelerinin kısaldığı, kalitesinin azaldığı son senelerde biz Kanyon Yapı olarak en kaliteliyi bulma gayretindeyiz. Yeniliklere her zaman açık olan ve yeni ürünleri sizlere sunan firmamızı hemen arayabilir ve en uygun fiyatlı yapı ekipmanları ürünlerine sahip olabilirsiniz.

YapFlexTAPE Doğrama Altı Tekstil İzolasyon Bantları ürünlerine en uygun fiyatlardan ulaşım sağlayabileceğiniz Kanyon Yapı firmasının kurumsal web sitesine hoşgeldiniz. Web sayfamızda ilgili ürün grubuna ait bir çok detayın yer aldığı sayfa bulunmaktadır. Körkasa İzolasyon Bantları arasında en çok tercih edilen bu ürünü siteden inceleyebilir ve hemen sipariş verebilirsiniz.

Doğrama Altı Tekstil İzolasyon Bantları
YapFlexTAPE


Doğrama altı kör kasa izolasyonları için geliştirilmiş olan bu ürünün iki yüzünde özel polyester keçe koruması yer almaktadır. Polietilen taşıyıcı tabakalardan oluşan bu ürünlerde kompozit bir su yalıtım bandı özelliği yer alır. Yapflex tape bant ürününde iki yüzeyde de lifli yapı yer alıyor. Bu sayede ilgili ürün bir çok yüzey grubunda güçlü tutunmaya sahip olur. Farklı kaplama malzemelerinde yer alan ürün uygulaması hakkında müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz. Uygulama konusunda profesyonel destek alabileceğiniz Kanyon Yapı firması hem ürün satışı konusunda size en iyi fiyatları sunmakta hemde uygulama alanında uzman kadrosu ile sizlere destek olmaktadır.

Yapflex Tape ürünü farklı kaplama malzemeleri ile kullanılmaya uygundur. Pencerelerinizin kenar kısımlarında su transferine engel olmak amacı ile uygulanabilir. Aynı zamanda ısının ve havanın geçişine de izin vermeyecek olan bu ürün kendinden yapışkanlı olarak karşımıza çıkmaktadır. Kullanıcılarımızın taleplerine göre istenilen adetlerde, istenilen miktarlarda körkasa yalıtım bandı ürününü Türkiye´nin her şehrine gönderebilmekte ve aynı zamanda Dünya ülkelerine kısa süre  içerisinde ulaştırabilmekteyiz.


YapFlexTAPE Doğrama Altı Tekstil İzolasyon Bantları Fiyatları%100 su geçirimsiz bir ürün olan YAPFLEX TAPE her türlü yırtılma ve aşınmaya karşın yüksek dayanıklıdır. Mükemmel bir yapışma olanağı sunan kendinden yapışkanlı olan bu ürün beton zeminlere, metal zeminlere, osb üzerlerine, alçılı yüzeylere kendine ait özel yapıştırıcısı ile yüksek kalitede yapışma sağlar. Sıva uygulamasının üzerine yapılabildiği bir üründür. Kullanım alanı bakımından kör kasa izolasyon bandı ürünüdür.

İndirimli fiyatlarla körkasa yalıtım bandı ürünlerine sahip olmak istediğinizde 0216 314 56 40 numarasından bilgi alabilirsiniz.

Hem ekonomik hemde uzun ömürlüdür. EPDM bantlar ile rahat uygulanabilen bu ürün ayrıca butil bantlar ve diğer tüm bantlar ile rahat bir şekilde uygulamaya uygundur. Yapflex tape bandı işçilik anlamında size yarar sağlayacaktır. Mekanik dayanımı yüksek olan, kolay yırtılmayan bu ürün ile alakalı talepleriniz için, istediğiniz tüm miktarlar için Kanyon Yapı firmasına ulaşabilirsiniz.

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • Tyvek Su Yalıtım Örtüsü Fiyatları
    Tyvek Su Yalıtım Örtüsü Fiyatları hakkında bilgi alabilmek adına sitemizde yer alan telefon numaralarımızdan bize ulaşabilir ve Kanyon Yapı´nın en iyi tekliflerini edinebilirsiniz. ...
  • EPDM Geomembran Üreticisi
    EPDM Geomembran Üreticisi ve satış merkezi olarak Kanyon Yapı uzun senelerdir hizmetlerini siz değerli ziyaretçilerine sunuyor ve en uygun fiyatlarla ürün temin etmenize olanak sağlıyor. ...
  • ME508 Kendinden Yapışkanlı Membran (İç Dış Mekan)
    Aradığınız İLLBRUCK markalı ME508 Kendinden Yapışkanlı Membran (İç Dış Mekan) ürününe Kanyon Yapı´nın kurumsal web sitesi aracılığı ile hemen erişebilirsiniz. ...
Whatsapp