Ne Aramıştınız ?

Yüksek Yoğunluklu 3 Katmanlı Nem Bariyeri

Kanyon Yapı´nın eşsiz ürünleri arasında bulunan ve en çok talep gören "Yüksek Yoğunluklu 3 Katmanlı Nem Bariyeri" ürünü hakkında bilgileri hemen sitemizden inceleyebilirsiniz. İnceleyeceğiniz bu bilgilendirme yazısının ardından ÜRÜNLER sekmesinden ilgili ürüne gidebilir ve dilediğiniz adetlerde, miktarlarda ürün siparişini müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız telefon görüşmesinin ardından verebilirsiniz.

Nem bariyeri ürünleri yapılarınızda ısı yalıtım performanslarında artış sağlayabilmektedir. Yapıdaki elektrik, dogalgaz giderlerinizi özellikle kış aylarında azaltır. Aynı zamanda binalarda oluşabilecek olan korozyonu önleyicidir.

KOROZYON NEDİR?

Korozyon binalarda kullanılan demirlerin, betonların çevreden alınan etkiler, tepkimeler sonucunda özelliklerini kaybetmesidir. Özellikle demirler ve benzeri malzemeler zaman içerisinde korozyon nedeni ile çok fazla hasar alabilmektedir. Yağmur ve kar sularının yapınıza temas etmesi ile içine çekilen betonlardan demirlere kadar erişebilir ve bu metaller hasar görebilirler. Binalar, köprüler korozyon nedeni ile çökebilmektedir. Yapıların yapımı sırasında korozyona dikkat etmek gerekir. Yapılarda güvenliğe dikkat etmek ömrünü uzaltacaktır.

Bu nedenle yeni binaların tamamında NEM BARİYERİ - BUHAR DENGELEYİCİ ürün tercihini iyi yapmanız gerekir. Uzun seneler boyunca yapılarınızı korozyondan koruyacak, yalıtım sağlayacak olan bu ürünlerin kalitesinden emin olduğunuz firmalardan temin edilmesi, orjinallerinin edinilmesi önemlidir. 

Biz Kanyon Yapı olarak yapı ekipmanları alanında en iyi ve en kaliteli nem bariyeri ürünlerini sizlere sunuyoruz. Uygun fiyatlı yapı ekipmanları ürünleri için incelemekte olduğunuz web sitemizde yer alan telefon numaralarımızı arayabilirsiniz.

Nem bariyeri ürünlerimiz su yaltıımı anlamında havanın ve rüzgarın geçişine izin vermeyen ancak nemi içinde hapsetmeden dışarıya atan ürünlerdir. Çatılarınızda ve cephelerinizd eçekinmeden kullanabileceğiniz bu eserler şiddetli kar, rüzgar ve yağmura maruz kalsalar bile asla geçişe izin vermeyerek yapınızı korur. Isı yalıtımına %15 ile %20 katkı sağlayacak olan bu eşsiz ürünleri sizde hemen Kanyon Yapı aracılığı ile sipariş verin.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

Whatsapp