Ne Aramıştınız ?

Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri Yalıtımları

Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri Yalıtımları için Yüzer Döşeme yalıtımı malzemelerinde tercih etmeniz gereken en kaliteli ve en uzun ömürlü ürünler KNAUF markası ile sizlere KANYON YAPI güvencesi ile sunulmaktadır. Firmamız KNAUF markalı ürün grupları arasında ihtiyacınız olan yüzer döşeme sistemi malzemelerini sunuyor ve Türkiye´nin herhangi biryerine kısa süre içerisinde ulaştırıyor.

YÜZER DÖŞEME NEDİR?

Yüzer zemin olarak da adlandırılan ve çoğu kişinin yüzer döşeme olarak bildiği bu sistemler alt zeminlere çivilenme ile yada yapıştırılma yöntemi kullanılmayan bir sistemdir. Bu sistemlerde genellikle laminat parke sistemleri kullanılır. Bu sistemlerde kayan fayans sistemleri ve vinil döşeme tarzındaki kaplamalarda iç mekanlarda uygulanabilmektedir.

Yüzer döşeme sistemi bir alt zeminin yada var olan bir zeminin üzerine inşa edilmektedir. Bu zemin sistemleri arasında bir Knauf ürünü kullanmanız size ve yapılarınıza, alanlarınıza çok fazla artı kataaktır. Ses yalıtımı veya ısı yalıtımı yapmak için firmamızın sizlere sunduğu yüzer döşeme sistemi yalıtım malzemeleri tercih edilebilir. Bu alanlardaki oluşan boşluklarda kullanabileceğiniz ürünler en uygun fiyatlarla sizlere sunulmaktadır.

Yüzer döşeme sistemlerinin en belirgin avantajı bir döşemenin hızlı ve uygun maliyetli olacak şekilde uygulanabilmesidir. Farklı desenleri ve çeşitleri bulunan döşeme sistemleri esnektir. Konu ile ilgili hizmet almak için döşeme sistemi yapan kurumsal firmaları tercih etmenizi öneririz.

Biz Kanyon Yapı olarak yüzer döşeme sistemlerinde kullanılacak olan yalıtım malzemelerini satıyoruz.

Türkiye´nin herhangi bir şehrinden 0216 314 56 40 numaralı telefonu arayarak işletmemizde görevli olan uzman müşteri temsilcilerimize aklınıza takılan soruları sorabilir ve talep ettiğiniz ürünü dilediğiniz miktarlarda sipariş verebilirsiniz.

En uygun fiyat tekliflerinden yararlanabilmek için Kanyon Yapı´yı aramaktan çekinmeyin.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • Binalar İçin En Uygun Nem Bariyeri
    Binalar İçin En Uygun Nem Bariyeri ihtiyaçlarınıza çözüm Kanyon Yapı´da. Hemen web sitemizdeki ürün portföyümüzü inceleyebilir ve en uygun teklifleri almak adına müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz. ...
  • EPDM Yalıtım Nedir
    İnternet adresimiz üzerinde sizlere en uygun fiyatlarla Epdm Membran ürün gruplarını sunabiliriz. Yalıtım alanında güncel çözümlerimizden hemen yararlanabilirsiniz. ...
  • Epdm Membran Fiyatları
    Epdm Membran Fiyatları için en doğru adrestesiniz. Türkiye´nin en kaliteli ürünlerine, en uygun fiyatlar ve en iyi iskonto oranları ile Kanyon Yapı aracılığıyla ulaşabilirsiniz. ...
Whatsapp